Only at NAP

Ask about product
Czas realizacji: 10 tygodni

Łóżko idealne do minimalistycznych wnętrz. Dedykowane fanom prostych, sprawdzonych rozwiązań. Ma delikatne wezgłowie i smukłe wykończenie. Posiada możliwość regulowania kąta nachylenia oparcia, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalne. Prosta forma łóżka będzie idealnie współgrać z każdym stylem wykończenia sypialni.

Łóżko z delikatnym wezgłowiem i smukłym wykończeniem. Posiada 3-stopniową możliwość regulowania kąta nachylenia oparcia. Łóżko dostępne w trzech rozmiarach materaca. Wypełnienie wezgłowia oraz ramy: pianka wysokoelastyczna. Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Nogi tapicerowane.


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

łóżka tapicerowane
Wysokość wezgłowia: 90 cm (bez nóg)
Grubość wezgłowia: 12cm
Dla materaca: 140/160/180 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 30 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Cena łóżka nie zawiera materaca.
Stelaż listwowy wbudowany w ramę łóżka.
Łóżko posiada nogi tapicerowane (nie ma możliwości wymiany na inne).
Wezgłowie z możliwością regulacji kąta nachylenia (mechanizm jest standardowo wliczony w cenę łóżka).

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Related posts

More products like that

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.