Zapytaj o produkt
Komoda z kolekcji Aura należącej do oferty mebli modułowych Treku. Kolekcja mebli Aura Treku powstała głównie z myślą o szafkach i komodach do salonu oraz meblach do jadalni. Wzornictwo wykorzystane do stworzenia mebli z kolekcji inspirowane było designem krajów skandynawskich. Aura Treku stanowi doskonałe połączenie tradycji i naturalności z dużą dawką nowoczesności. Meble Aura Treku prezentują minimalistyczny styl widoczny w konstrukcji opartej na prostych, czystych liniach, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi na stworzenie własnej wersji, która idealnie będzie odpowiadała wszystkim jego potrzebom. Nogi w wersji metalowej lub drewnianej zostały stworzone specjalnie dla tej kolekcji, aby nadać jej charakteru retro. Meble mogą być wykonane z drewna dębowego lub orzecha, a wykończenie może być naturalne lub lakierowane w bogatej ofercie kolorów.

Komoda Aura Treku, tak jak wszystkie meble modułowe z oferty marki, pozwala na szereg kombinacji, zarówno w kwestii elementów składowych, jak i wykończenia.

Cena podana przy produktu dotyczy modelu przedstawionego na zdjęciu głównym. Zapraszamy do salonów NAP po wycenę indywidualnie dopasowanych mebli.
Czas realizacji: 42-49 dni
Angel Martí & Enrique Delamo
Wymiary mebli indywidualnie ustalane dla każdego modelu. 
Wymiary komody ze zdjęcia głównego: 
Rama: szer. 192 gł. 48 wys. 48
Nogi: szer. 192 gł. 48 wys. 25 cm
Drewno dębowe lub orzech, metal

Inne produkty tej marki

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.