Zapytaj o produkt
Czas realizacji: 42-49 dni
Regał z kolekcji Kai, którą Treku stworzyło we współpracy z prestiżowym francuskim projektantem. Powstała kolekcja mebli systemowych, które charakteryzuje harmonijne połączenie litego drewna z innymi materiałami, takimi jak kolorowy lakier, filc, a nawet marmur. Kolekcja Kai Treku to jednocześnie meble wykonane z solidnych materiałów wysokiej jakości, wyposażone w nowoczesne rozwiązania oraz wykończone zgodnie z najświeższymi trendami w designie. Każdy mebel posiada własną osobowość, którą nadajemy mu samodzielnie poprzez wybór poszczególnych elementów.

Regał Kai Treku, tak jak wszystkie meble modułowe z oferty marki, pozwala na szereg kombinacji, zarówno w kwestii elementów składowych, jak i wykończenia.

Cena podana przy produktu dotyczy modelu przedstawionego na zdjęciu głównym. Zapraszamy do salonów NAP po wycenę indywidualnie dopasowanych mebli.
Jean Louis Iratzoki
Wymiary mebli są indywidualnie ustalane dla każdego modelu. 
Drewno dębowe lub orzech, metal

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.