Zapytaj o produkt
Szafka pod TV z kolekcji Kai, którą Treku stworzyło we współpracy z prestiżowym francuskim projektantem. Powstała kolekcja mebli systemowych, które charakteryzuje harmonijne połączenie litego drewna z innymi materiałami, takimi jak kolorowy lakier, filc, a nawet marmur. Kolekcja Kai Treku to jednocześnie meble wykonane z solidnych materiałów wysokiej jakości, wyposażone w nowoczesne rozwiązania oraz wykończone zgodnie z najświeższymi trendami w designie. Każdy mebel posiada własną osobowość, którą nadajemy mu samodzielnie poprzez wybór poszczególnych elementów.
Szafka pod TV Kai Treku, tak jak wszystkie meble modułowe z oferty marki, pozwala na szereg kombinacji, zarówno w kwestii elementów składowych, jak i wykończenia.
Cena podana przy produktu dotyczy modelu przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do salonów NAP po wycenę indywidualnie dopasowanych mebli.
Czas realizacji: 42-49 dni
Jean Louis Iratzoki
Wymiary mebli są indywidualnie ustalane dla każdego modelu. 
Drewno dębowe lub orzech, metal

Inne produkty tej marki

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.