Historia jednego ogrodu
zdjęciaRóża Wnuk    piesek: Misza   cast: Klaudia Janikowska, Piotr Piętos

W wypełnionym roślinnością ogrodzie dni upływają na czytaniu, rozmowach i słuchaniu muzyki. Są długie dni i gorące wieczory. Lato najlepiej smakuje w ogrodzie. Kusi słońcem i bujną zielenią.

Wyprzedaż w salonach NAP i sklepie online. Meble, akcesoria, dodatki i tekstylia
od -15% do -70%. Do zobaczenia!
Latem wszystko jest lepsze. Na śniadanie wystarczy umyć czereśnie. Każda zielona przestrzeń ma wspaniały potencjał. Jemy w ogrodzie. Stół zdobią lniane tekstylia. Przekąski podajemy w towarzystwie ceramiki, która zachwyca organicznym kształtem, chropowatą strukturą i niepowtarzalnością.

Pościel muślinowa
Vento take a NAP
take a NAP

Letnia odsłona kolekcji pościeli take a NAP Vento z delikatnego dla skóry muślinu bawełnianego. Kolekcja dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych - Ginger, Faded Denim i Indian Tan. Muślin jest uznawany za jedną z najbardziej delikatnych i ekologicznych tkanin. Jest antyalergiczny i bezpieczny dla wrażliwej skóry. Idealny dla najpiękniejszych, letnich snów.

Słoneczny poranek w parku albo popołudnie w ogrodzie. Celebrujemy niespieszne chwile i godzinami patrzymy w niebo. A gdy się ściemni, można zapalić świece. Lato, trwaj!

Piesek Misza

Piesek: Misza

Ogród w sercu miasta. Tutaj czas płynie leniwie

Matriarchat rzeczy

Proste rzeczy

Proste rzeczy

Z gliny ulepieni

Z gliny ulepieni

Formy z kosmosu

Formy z kosmosu

Zanurzeni w sztuce

Zanurzeni w sztuce

NAP back to craft

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.