Nie byłoby bez nich serialu „Przyjaciele”, scen dialogowych w „Kawie i papierosach” Jima Jarmuscha, a Woody Allen nie miałby na czym monologować swoich zwierzeń. Nie byłoby nas i naszej nowej kolekcji. Sofa – centralne miejsce w domu. Wszechstronna i praktyczna. Idealna na odpoczynek. Na spotkanie i na rozmowę. Absolutny must have.

Szanowni Klienci,

To wyjątkowy czas dla wszystkich. Codziennie śledzimy informacje o globalnym rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Wiemy, że ten czas to wyzwanie dla nas wszystkich, ale też okazja na niezwykłą solidarność, o czym przekonujemy się każdego dnia. Chcemy zapewnić Wam najlepszą obsługę w tych nietypowych okolicznościach. W trosce o nasze wspólne zdrowie wszystkie salony NAP są aktualnie zamknięte, ale pełnią dyżury online. 

Zostańmy w domu i spotkajmy się online – nasz sklep nadal prowadzi sprzedaż, z wyłączeniem odbiorów osobistych i zakupów za pobraniem. Życzymy zdrowia i spokoju.

Drzemka

Krótka drzemka pomaga w nauce, sprzyja koncentracji, sprawia, że jesteśmy bardziej wypoczęci, a nasze logiczne myślenie się poprawia. Drzemka uszczęśliwia! Nie bez powodu mówi się też, że najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy podczas snu i warto zapisywać je od razu po przebudzeniu! Największymi głosicielami zalet drzemki byli Winston Churchill, Bill Clinton czy Einstein, który podobno w ciągu doby mógł przespać nawet 12 godzin. Drzemka ma moc!

Design od kuchni

praktyczne i eleganckie akcesoria kuchenne

Pierwsze skojarzenie z rodzinnym domem? Cudowny, ciepły zapach unoszący się w… kuchni. Tak, kuchnia to serce domu, wokół niej koncentruje się życie. Wygodna i funkcjonalna z honorowym miejscem przeznaczonym na stół i pięknymi przedmiotami, które tworzą klimat. W kuchni sporo się dzieje i to nie tylko za sprawą wspaniałych potraw, ale i dodatków – te z nutą koloru zapowiadają już nadchodzącą wiosnę. Czekamy i aranżujemy!

Design od kuchni
Zoom na materiał

Drewno we wnętrzach

ponadczasowe, szlachetne, trwałe

Naturalny surowiec, który nigdy nie wychodzi z mody. Drewno się nie starzeje, ale nabiera szlachetności. Daje wrażenie ciepła i spokoju. Pasuje idealnie - do minimalistycznych aranżacji, do przytulnych wnętrz w stylu hygge, a nawet do eleganckich przestrzeni biznesowych.

Sztuka światła

nowości Lee Broom

Lampy jak dzieła sztuki. Formą przypominają minimalistyczne rzeźby, a dobór materiałów sprawia, że stają się obiektem pożądania. Klasyka brytyjskiego designu teraz w nowej odsłonie!

Lee Broom

Shop the look

Dla domu

Design z recyklingu

Tkaniny idealnie dobrane - rozmowa z Martą Markiewicz

Tkaniny idealnie dobrane - rozmowa z Martą Markiewicz

Dom - stworzony do relaksu

Dom - stworzony do relaksu

Dom – nasza bezpieczna przestrzeń

Dom – nasza bezpieczna przestrzeń

Drzemka ma moc!

Drzemka ma moc!

BACK TO CRAFT

NAP to firma powołana do życia z pasji do tworzenia przestrzeni zharmonizowanej z naturą, sprzyjającej wyciszeniu oraz zapewniającej komfortowe warunki odpoczynku. Stanowi rozwiązanie dla osób, które swoje otoczenie urządzają latami, starannie dobierając produkty oraz świadomie budując klimat i atmosferę miejsca

BACK TO CRAFT
NAP Back to Craft

SHOWROOM

NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP. 

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.