Summer SALE

Jedyny w swoim rodzaju, ciepły, miękki Pled! Wełniany, kaszmirowy, z moheru - nowa kolekcja pledów NAP to nasz sposób na chłodne, zimowe wieczory! Pledy zostały wyprodukowane w Portugalii, z najwyższej jakości wełny.

Pledy take a NAP
Pledy take a NAP

Wełna to jeden z najlepszych materiałów na chłodne dni – grzeje, odprowadza wilgoć, nie brudzi się tak szybko jak inne materiały, a dodatkowo ma właściwości lecznicze. Jest naturalnym włóknem pochodzącym z sierści owiec, lam czy kóz. Jest miękka i puszysta. Nazywana najzdrowszym produktem termoregulacyjnym, bo jest hypoalergiczna, higieniczna, a do tego ekologiczna!

re: NAP
re: NAP

Kolekcja re: NAP to skórzane akcesoria, które zaprzyjaźnieni rzemieślnicy tworzą dla nas w swoich rodzinnych manufakturach. Słowa kluczowe przy tworzeniu produktów to design, rzemiosło, jakość – równie ważne jak wiedza i nowe technologie produkcyjne. Wszystkie dodatki zostały wykorzystane z resztek skór z produkcji naszych mebli. 

Saszetki re: NAP
re: NAP

Nowa kolekcja re: NAP to najlepsza skóra Sorensen, klasyczne kolory i zupełnie nowe wzory!

Wspólnie z zaprzyjaźnionymi Artystami przygotowaliśmy zbiór ilustracji do kolorowania. Ten zbiór powstał wiosną 2020 roku jako odpowiedź na nową rzeczywistość, która zastała nas wraz z nadejściem pandemii. Jesienią postanowiliśmy wydać zbiór w formacie książeczki z kolorowankami. Mamy nadzieję, że w świecie kolorowanek każdy znajdzie coś dla siebie. Ale uwaga! Kolorowanie naprawdę wciąga!

Fundacja dla Wolności

Dom gotowy na święta: faktury

Dom gotowy na święta: zapach

Dom gotowy na święta: zapach

Rozgrzewające napary na długie wieczory | przepis

Rozgrzewające napary na długie wieczory | przepis

Jak dbać o łóżko tapicerowane?

Jak dbać o łóżko tapicerowane?

Nowa odsłona kolekcji System Beds i Beds Collection

Nowa odsłona kolekcji System Beds i Beds Collection

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Showroom NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.