Jesteśmy dla
Was w salonach

Nasze salony w Warszawie na Mysiej 3 i Jagielskiej oraz w Gdyni i Łodzi są dla Was otwarte. Salon NAP Domoteka pozostaje zamknięty - doradcy pełnią dyżur online.

Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Salony NAP
Oświetlenie Serax

Nowe kolekcje oświetlenia Serax to zabawa światłem, prosta forma i naturalne materiały. Betonowe kubiki dają nieoczywisty efekt przenikania światła. Są surowe i delikatne jednocześnie. Lampy przystosowane są do zewnętrznych warunków, dlatego z powodzeniem rozświetlą ogród bądź taras.

Kiedy dni stają się coraz cieplejsze przenosimy życie do ogrodu. Rodzinny obiad, czy lunch w gronie przyjaciół wymaga odpowiedniej oprawy - stołu i krzeseł, które będą piękne, wygodne i odporne na warunki pogodowe. Nowe krzesła i stoliki z kolekcji August już czekają!

Tegoroczna wiosna będzie inna niż wszystkie! Cieszymy się długo wyczekiwanym słońcem, czujemy rześkie powietrze i spacerujemy! Nie zapomnijmy zabrać ze sobą przydatnych gadżetów: pojemnej nerki, okularów przeciwsłonecznych i absolutny must have sezonu - spray antybakteryjny do rąk!

Idź na spacer!
Wieszaki Serax

Szybka zmiana wnętrz i dodatkowe miejsce do przechowywania bez dużego remontu? Evelien Bleumink stworzyła wieszaki, które wystarczy oprzeć o ścianę. Te nowoczesne drabinki odmienią naszą łazienkę, nadając jej minimalistyczny wygląd i zapewniając dodatkowe miejsce.

Projektowanie zaczyna się w głowie - rozmowa z Agatą Burno / cz. II

Co czytamy: subiektywny przegląd książek o designie (i nie tylko)

Co czytamy: subiektywny przegląd książek o designie (i nie tylko)

Dom gotowy na wiosnę!

Dom gotowy na wiosnę!

Kura w popkulturze

Kura w popkulturze

Cytrynowa babka z ricottą i rozmarynowym lukrem | przepis

Cytrynowa babka z ricottą i rozmarynowym lukrem | przepis

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Showroom NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.