Wiszące lampy Bonbon to projekt inspirowany rysunkami artystki Anny Kraš. Lampy posiadają ręcznie tkany klosz, dzięki czemu każdy jest inny – nieznacznie różni się fakturą i wyglądem. Najlepiej prezentują się w wysokich przestrzeniach oraz podwójnym zestawieniu.

re: NAP Drugie życie produktu
re: NAP

Drugie życie materiału

Po każdym procesie twórczym i produkcyjnym zostają resztki tkanin i materiałów. Czerpiąc inspirację z ruchu less waste oraz w zgodzie z ideą Back to Craft stworzyliśmy kolekcję akcesoriów, które wykorzystują pozostałości z produkcji własnej NAP. Projekty re: NAP powstają z udziałem pracy ludzkich rąk – od magazynowania ścinek, przez selekcję tkanin, szycie i opakowanie.

Kolekcja Urban Geometry

Kolory papryki, szafranu oraz dyni zostały wzbogacone nutą stalowego błękitu. Kolekcja Urban Geometry powstała z inspiracji stylem Art Déco, jego architekturą i geometrycznymi wzorami zaobserwowanymi przez projektantkę Dawn Sweitzer w najdalszych zakątkach Europy. W najnowszej kolekcji Notre Monde monochromatyczne wzory zostały przeniesione na tace i stoliki poprzez tradycyjne metody drukowania i ręczne wykończenie.

Shop the look

Dla domu

Dom idealnie dopasowany

Przyglądamy się najnowszym trendom wybierając dla was produkty najlepszej jakości. Zapraszamy do naszej przestrzeni, gdzie inspirujemy, doradzamy i dzielimy się ponadczasowym designem.

Spotkanie w Ebeltoft: praca z kolorem

Wrześniowe dodatki

Wrześniowe dodatki

Vivienne Westwood x 24Bottles

Vivienne Westwood x 24Bottles

Back to school

Back to school

Balijski rzemieślnik i rodzima roślinność | Bazar Bizar

Balijski rzemieślnik i rodzima roślinność | Bazar Bizar

BACK TO CRAFT

NAP to firma powołana do życia z pasji do tworzenia przestrzeni zharmonizowanej z naturą, sprzyjającej wyciszeniu oraz zapewniającej komfortowe warunki odpoczynku. Stanowi rozwiązanie dla osób, które swoje otoczenie urządzają latami, starannie dobierając produkty oraz świadomie budując klimat i atmosferę miejsca

BACK TO CRAFT
NAP Back to Craft

SHOWROOM

NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP. 

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.