Le Corbusier

ikony designu

Moje budynki zapewniają słońce, przestrzeń i kolor” – tak o swoich projektach mówił Le Corbusier. Architekt, urbanista, wizjoner i geniusz. Autor 50 książek, twórca wielu arcydzieł i słynnych pięciu postulatów architektury urbanistycznej. Jego prace wywarły ogromny wpływ na to, jak dzisiaj mieszkamy i projektujemy, a na świecie trudno byłoby odnaleźć miasto bez śladu jego projektów – budynku, osiedla, dzielnicy czy domu.

Le Corbusier

Ikony designu

lampa Anglepoise

Lampa ikona. Zaprojektowana w 1932 r. przez George’a Carwardine’a. Wyposażona w 3-sprężynowy mechanizm, który umożliwia ustawienie lampy w dowolnej pozycji za pomocą lekkiego dotyku. Z czasem lampa Anglepoise zyskała ulepszenia nie tracąc jednocześnie swojej podstawowej funkcji. Od modelu Original 1227, aż po współpracę z uznanymi projektantami współczesnego brytyjskiego designu, pozostaje kultowa i można ją znaleźć w domach, biurach, restauracjach i hotelach na całym świecie.

Ikony designu - Anglepoise

Wishbone
chair

Krzesło Wishbone uważane jest za symbol duńskiego designu. Model CH24 znany jako Wishbone chair, od prawie 70 lat jest ceniony na całym świecie. Elegancka, zakrzywiona rama podparcia i plecione siedzisko zwracają uwagę precyzją wykonania i zastosowaniem naturalnych, surowych materiałów przez Hansa J. Wegnera dla marki Carl Hansen & Son jest produkowane nieprzerwanie od 1950 roku.

Workspace

nowa kolekcja Ethnicraft

Zapraszamy do biznesowego świata Ethnicraft! Przestrzeń biurowa kolekcji Workspace to wynik wielu projektów i współprac, które marka podjęła od 2012 - od hoteli, przez przestrzenie użyteczności publicznej, strefy coworkingowe, aż po szpitale. Zobacz najnowszą kolekcję, stworzoną aby w pracy żyło się lepiej. Funkcjonalne, minimalistyczne produkty, nadające przytulności w biurowych przestrzeniach.

Shop the look

Dla domu

Sylwetka projektanta: Le Corbusier

Historia jednego produktu: lampa Anglepoise

Historia jednego produktu: lampa Anglepoise

Jesień we wnętrzach

Jesień we wnętrzach

Projektowanie zaczyna się w głowie - rozmowa z Agatą Burno / cz. I

Projektowanie zaczyna się w głowie - rozmowa z Agatą Burno / cz. I

Bawełna organiczna - co to znaczy?

Bawełna organiczna - co to znaczy?

BACK TO CRAFT

NAP to firma powołana do życia z pasji do tworzenia przestrzeni zharmonizowanej z naturą, sprzyjającej wyciszeniu oraz zapewniającej komfortowe warunki odpoczynku. Stanowi rozwiązanie dla osób, które swoje otoczenie urządzają latami, starannie dobierając produkty oraz świadomie budując klimat i atmosferę miejsca

BACK TO CRAFT
NAP Back to Craft

SHOWROOM

NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP. 

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.