Nowa marka String

Od lat 50. String jest najbardziej popularnym meblem w szwedzkich domach. Mnogość elementów sprawia, że regały pasują do każdej domowej przestrzeni - od piwnicy, aż po strych. Można zobaczyć je w siedzibie ONZ w Nowym Jorku zaprojektowanej przez Le Corbusiera i Oscara Niemeyera. Projekt w XXI wieku przeżywa swój renesans.

Szwedzki (i nie tylko) obiekt pożądania

Design z najwyższej półki

Skandynawska historia projektowania nie byłaby pełna, gdyby nie wkład Nisse i Kajsa Strinningów, którzy stworzyli unikalny system regałów String. Szwedzka biblioteka Bonnier ogłosiła konkurs na zaprojektowanie regału, który miał zachęcić rodaków do posiadania w domu większej ilości książek. Projekt Strinningów zrewolucjonizował podejście do projektowania. Regały String były lekkie, łatwe w montażu, pakowane na płasko - przez co bardziej dostępne - i dawały możliwość stworzenia półki dopasowanej do użytkownika.

Nowa marka String
Nowa kolekcja re: NAP

Tworzymy akcesoria z resztek materiałów z produkcji mebli. Nowe modele akcesoriów to niezbędnik miejskiego nomady.

Pokrowiec na okulary, piórnik, portfelik i uchwyt na słuchawki wykonane z resztek skór wchodzą w skład najnowszej kolekcji. Stwórz zestaw na codzienne miejskie wycieczki. Skóry w kolekcji re: NAP są unikalne, a każda partia jest jedyna w swoim rodzaju - tutaj nie ma powtórzeń. Wybierz zestaw w jednym kolorze lub zmiksuj kilka wariantów ze sobą.

nowa kolekcja re: NAP

W hołdzie ideii
less waste

Nasza kolekcja re: NAP czerpie inspiracje z idei zero waste. Chcemy pokazać, że recykling może iść w parze z dobrym, ponadczasowym designem. Od lat wspieramy marki z tradycjami i niewielkie manufaktury, a back to craft to dla nas dbałość o detal, poszanowanie dla pracy ludzkich rąk i zamiłowanie do ponadczasowych przedmiotów.

Re: NAP

weekend w mieście

City break

Spakuj plecak, zabierz ciepły napój i wybierz się w podróż w (nie)znane. Miasto może skrywać wiele pięknych zakątków! Poczuj się jak turysta i przejdź szlakiem popularnych atrakcji albo zejdź z utartego szlaku. Boczne uliczki czasem inspirują bardziej niż najpiękniejsze zdjęcia!

City break

naturalne dodatki

Miejsce dla roślin

Przenosimy naturę do wnętrz! Duże, zielone rośliny o rozłożystych liściach będą piękną ozdobą salonu. Rzeźbione donice z włókna betonowego pomieszczą nasze najpiękniejsze okazy, a także będą dla nich pięknym tłem.

wyśpij się

Luso - pościel na jesień

Zobacz nową kolekcję Luso. Stworzyliśmy nową pościel z 100% bawełny perkalowej – miękkiej i bardzo przyjemnej w dotyku, o naturalnych zagnieceniach.Pościel dostępna w czterech najmodniejszych kolorach nadchodzącego sezonu odmieni Twoją sypialnię.

LUSO - nowa pościel bawełniana
Nowa pościel LUSO take a NAP

Wchodzimy w sezon jesienny. Jak na miłośników designu przystało, zmieniamy swoje wnętrza, dopasowując je do pory roku i aktualnych trendów. Na naszej liście must have nie mogło zabraknąć tkaniny bucle, ciepłych pledów, nowych aranżacji sypialni i prawdziwie jesiennych akcesoriów. Zobacz, które przedmioty z naszej oferty wybraliśmy do swoich wnętrz!

Coraz więcej mówimy o zmianach klimatycznych, jakie zachodzą na świecie. Dbając o środowisko staramy się, aby nasze codzienne wybory miały pozytywny wpływ na planetę. Wybieramy świadomie. Szukając idealnego oświetlenia, znaleźliśmy takie, które produkowane jest w etyczny i ekologiczny sposób. Poznajcie oświetlenie w duchu #lesswaste

Niektóre rzeczy są tak silnie kojarzone z określonym czasem, że w rzeczywistości stają się ponadczasowe. To jeden ze sposobów podsumowania wkładu Nissego i Kajsy Strinningów w skandynawską historię projektowania. Poznajcie modułowy system regałów String, których innowacyjność wyprzedzała system modułowy IKEA o 7 lat!

Back to craft

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.