Jednym z naszych ulubionych tematów jest sen. Początkiem NAP było poszukiwanie idealnego wyposażenia sypialni, bo kochamy spać, śnić i drzemać!

Mamy więc dwie kolekcje łóżek: NAP Beds Collection i NAP System Beds, własną linię naturalnych tekstyliów, a wkrótce premierę będzie miała nasza pierwsza linia materacy! Współpracujemy z jednym z najlepszych producentów łóżek kontynentalnych – norweską marką Jensen Beds, ze znakomitymi europejskimi i indyjskimi producentami pościeli, narzut i pledów. Uwielbiamy też tworzyć stylizacje i fotografować sypialnie, a dzisiaj chcemy się podzielić z Wami efektami naszej najnowszej sesji.

Sesja odbyła się w pracowni malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych wczesną jesienią, jeszcze przed powrotem studentów na uczelnię. Za tło posłużyła nam praca Weroniki Barnat „Wenus”, nawiązująca do obrazu Sandro Botticellego „Narodziny Wenus”.

Łóżko Soft NAP Beds Collection, pościel bawełniana Take A NAP, narzuta Libeco, lampa Filigree Moooi

Łóżko z miękkim wezgłowiem jest najważniejszym punktem pomieszczenia, na środku piętrzą się kołdry, poduszki i wełniana narzuta. Uwagi nie rozpraszają ozdoby i dodatki.

Mamy nadzieję, że w Nowym Roku znajdziecie wiele okazji do odpoczynku, dobrego snu i dbania o siebie, a Waszym wsparciem będzie przyjazne, kojące otoczenie!

PS. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego NAP zaczyna się od snu, przeczytajcie rozmowę z założycielką firmy Anitą Czerwińską.

Więcej o dobrym śnie i warunkach w sypialni znajdziecie w naszym cyklu „Na dobry sen”: Jak wybrać materac?, tkaniny w sypialni i warunki w sypialni.