Do świąt pozostało kilka dni! Przygotowaliśmy nasz subiektywny wybór zestawów prezentowych, które zdecydowanie ucieszą każdego, kto ceni dobre rzemiosło i niebanalny design, i które z przyjemnością podarowalibyśmy bliskim.

Z poniższych propozycji możecie skomponować gotowy zestaw albo wybrać pojedyncze produkty. Niepowtarzalne i unikatowe przedmioty sprawią, że każdy poczuje się wyróżniony. Dajcie się zainspirować!

Światło świecy

Pięknie pachnąca świeca, ulubiony kubek z aromatyczną kawą lub herbatą, a do tego książka - to najprostszy i sprawdzony przepis na wieczór idealny. Zwłaszcza zimą.

Coś dla ciała

Zima to idealny czas, żeby sprawić sobie przyjemność i zadbać o ciało (i duszę!). Przepis: długa, relaksująca kąpiel, domowe spa i wysokiej jakości kosmetyki z naturalnych materiałów. Skóra za to podziękuje!

Domowy Masterchef

Czas świąt to gotowanie i jedzenie, czyli duża przyjemność. Dla tych, którzy uwielbiają gotować idealnym prezentem pod choinkę będą ciekawe akcesoria, które ułatwią każdą kuchenną rewolucję, a do tego będą pięknie prezentować się na blacie!

Najlepsze dla Maluszka

Design akcesoriów dziecięcych nie przestaje nas zachwycać. Zabawki Liewood to prostota, minimalizm i dbałość o każdy detal. Wszystkie wykonane są z naturalnych materiałów, więc będą bezpieczne dla najmłodszych. A jak wyglądają! Zresztą, zobaczcie sami!

Więcej inspiracji znajdziecie w naszych salonach stacjonarnych! Nie musicie się też martwić opakowaniem - nasi pracownicy zapakują prezenty w piękne paczki z miedzianym kołem. Do zobaczenia w salonach NAP!