Tylko w NAP

Zapytaj o produkt
Czas realizacji: 42-49 dni roboczych

Nowoczesna, minimalistyczna i bardzo wyrazista. Świetnie prezentuje się we wszystkich typach tkanin. Ma niskie oparcie, miękko zaokrąglone krawędzie i głębokie siedzisko. Wygodna i funkcjonalna, zarówno przez swoją formę i modułowość, jak i szerokość podłokietników, na których można coś postawić. Pod sofą zamocowany jest na stałe system spinający moduły (łączniki). W sofie Dune można stworzyć swój unikalny zestaw – moduły są tapicerowane z każdej strony, można je dowolnie mieszać i łączyć (wówczas nie używamy łączników). Na krawędziach modułów jest zastosowany szew francuski. Wypełnienie siedziska i oparcia: pianka wysokoelastyczna. Nogi: drewniane; D3-30 w kilku wybarwieniach: dąb lakierowany, dąb wybarwiony na orzech, buk lakierowany, buk malowany na czarno. Polecane skóry: Sorensen Dunes, Mastrotto Linea.

Wypełnienie siedziska i oparcia: pianka wysokoelastyczna
Nogi: drewniane; D3-30 w kilku wybarwieniach: dąb lakierowany, dąb wybarwiony na orzech, buk lakierowany, buk malowany na czarno.
Dopuszczalna jest tolerancja wymiarów +/- 2cm na każdym module;
Pod sofą zamocowany jest na stałe system spinający moduły (łączniki)

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.