Tylko w NAP

Zapytaj o produkt
Czas realizacji: 10 tygodni

Sofa modułowa. Nowoczesna, minimalistyczna i bardzo wyrazista. Świetnie prezentuje się we wszystkich typach tkanin. Ma niskie oparcie, miękko zaokrąglone krawędzie i głębokie siedzisko. Jest wygodna i funkcjonalna. Posiada szerokie podłokietniki, które spełniają funkcję podstawy. Każdy element sofy jest wyposażony w osobny moduł, który pozwala na swobodną kompozycję układu. Sofa daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych - moduły są tapicerowane z każdej strony, można je dowolnie mieszać i łączyć. Geometryczna surowość prostokątnych podłokietników świetnie kontrastuje z miękkimi poduchami.

Wypełnienie siedziska i oparcia: pianka wysokoelastyczna
Nogi: drewniane; D3-30 w kilku wybarwieniach: dąb lakierowany, dąb wybarwiony na orzech, buk lakierowany, buk malowany na czarno.
Dopuszczalna jest tolerancja wymiarów +/- 2cm na każdym module;
Pod sofą zamocowany jest na stałe system spinający moduły (łączniki)

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.