Tylko w NAP

Zapytaj o produkt

Fotel Quattro Sits na wyłączność w NAP. Poszycie w tkaninie lub skórze na stałe. Komfort miękkiego siedziska dzięki zastosowaniu wypełnienia pierzowego lub silikonowego. Fotel Quattro dostępny w dwóch wymiarach siedziska: węższym i szerszym.

Kolekcja QUATTRO to kilkadziesiąt możliwości aranżacyjnych z wykorzystaniem elementów takich jak sofa, narożnik, fotel i podnóżek. Cechą rozpoznawczą jest podłokietnik, który pełni funkcję wygodnej półki. Unikalne moduły pozwalają budować sofy i narożniki pod wybranym kątem – uzyskane efekty są niezwykłe. Wybrane modele sof posiadają funkcję spania. QUATTRO to kolekcja kompleksowa, aktualna pod względem stylistycznym, trwała i elegancka - poznaj wszystkie jej możliwości. QUATTRO – bez ograniczeń. Szczegóły w karcie katalogowej produktu.

Czas realizacji: 42-49 dni roboczych
szer. 130 cm gł. 102 cm wys. 78 cm
szer. 110 cm gł. 102 cm wys. 78 cm
poszycie stałe: tkanina, 70/90-poduszka sziedzeniowa oparciowa na stałe lub 71/91 - luźna poduszka siedzeniowa, komfort: Standard lub LUX
E1300-7004-2S

Być może spodoba Ci się także...

Inne produkty tej marki

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.