Wiosenne przebudzenie widać w przyrodzie i na świątecznym stole. Dłuższe dni, więcej słońca, jaskrawozielone liście.

wielkanocny stół
Urok Wielkanocy tkwi właśnie w tej jaskrawości, słońcu, od którego odwykliśmy przez wiele miesięcy, i które budzi w nas chęć zmian, podejmowania wyzwań, ucieczki od rutyny. Wiosenna energia przenosi się do naszych domów, gdy rzucamy się w wir wielkich porządków, mycia okien, zmiany poduszek i narzut, czy kompulsywnych zakupów w sklepie ogrodniczym i kwiaciarni.

Jak przenieść wiosenną energię na świąteczny stół?

wielkanocny stół

lniane serwetki Libeco, zastawa stołowa Lorek Studio

wielkanocny stół

Postawmy na prostotę i zieleń. Postarajmy się wydobyć naturalne piękno drewnianego stołu, na którym dekoracją będzie lniany obrus czy bieżnik, kwiaty i gałązki, jajka barwione łupinami cebuli, burakami, kurkumą, prosta zastawa i tekstylne serwetki. Trzymajmy się zgaszonej palety kolorów, którą ożywi naturalna zieleń roślin. Wśród stonowanych barw stołu, kolorowe dania wysuną się na pierwszy plan. Prosty, naturalny stół zachwyca bezpretensjonalnością i świeżością wiosny.

wielkanocny stół

lniane serwetki Libeco, zastawa stołowa Lorek Studio

ceramika na wielkanoc

W naszych salonach znajdziecie mocną bazę do stworzenia świeżej, naturalnej aranżacji. Od pięknych stołów z litego drewna, przez lniane tekstylia, ceramiczną zastawę, drewniane deski i tace vintage.

wielkanocna ceramika