Wiosna w rozkwicie! Stawiamy na slow life w najlepszym wydaniu i szykujemy się na piknik w duchu less waste.

Piknik w Twoim ogrodzie

stół i krzesła tribu
Żeby zrobić piknik idealny, nie trzeba wcale iść daleko! Wystarczy ogród albo nawet przytulny balkon. W końcu najważniejszy jest klimat (wystarczy kilka miękkich poduch, pled, dobre jedzenie) i ludzie.

Zadbaj o nastrój

wygodne pufy dvelas

Wygodny leżak, ogrodowy materacyk i ulubiona książka. Do tego przygotowane samodzielnie cold brew – tu świetnie sprawdzą się wysokie szklane karafki. Spokojny dzień na świeżym powietrzu gwarantowany!

Wyjdź dalej niż do ogrodu

Kosz rowerowy AYME The Basket Room
kosz weekendowy CABA

Jeżeli planujesz wyprawę piknikową w nieznane, warto zaopatrzyć się w rzeczy, które umilą nam czas. Dobre jedzenie, ziołowa herbata czy zimna lemoniada. Wiklinowy kosz pomieści wszystkie przekąski i napoje. A wielość wariantów sprawia, że możemy przerobić nasz piknikowy kosz na rowerową sakwę.

Twoje Bento

yummy yummy - bento box
yummy yummy - bento box

Od niedawna cały świat szaleje za Bento Boxami – to japońskie pudełka lunchowe, stworzone najczęściej z drewna lub stali nierdzewnej, które zawierają miejsce do skomponowania wielowartościowych posiłków dla jednej osoby. Bento to po japońsku niewielka porcja posiłku, przygotowana w domu i zapakowana w małe pudełko - idealna dla jednej osoby. Lunchbox w stylu bento wygląda pięknie, kolorowo, a do tego jest bardzo zdrowy. Zabierz na piknik i do pracy!

Na słońce i wiatr

bensiomny idealne na piknik, chusty les vagabondes
torba w print wouf

Wybierając się na piknik nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych! Ochronią oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem UV, a kiedy zrobi się chłodniej - chusta, czy delikatny szal będą idealne, aby okryć ramiona.

Udanego piknikowania!