Harmony

Marka Harmony powstała piętnaście lat temu we francuskim Bordeaux. Jej założycielem był Lionel Dubos. Zajmuje się produkcją tekstyliów. W jej ofercie znajdują się między innymi zasłony, narzuty, obrusy, serwetki, poduszki, ręczniki kuchenne.
Harmony zawsze cechowało przywiązanie do tradycyjnych metod produkcji i podążane za najnowszymi trendami w wystroju wnętrz. Asortyment Harmony dzieli się na cztery główne kolekcje: Charme et Romantique, Esprit Nomade, Tendance oraz Univers Vintage. Definiują one kluczowe wartości marki: ponadczasowość, elegancję, piękno i jakość. O tym, jakie są produkty marki Harmony mówi także sama nazwa firmy: harmony, czyli harmonia – nienachalny, delikatny design. Minimalizm I harmonia pomiędzy naturą, modą, a oczekiwaniami konsumentów. Marka Harmony z rodzinnej firmy przekształciła się dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Jej dochody za 2011 rok szacuje się na 12 mln euro.


Pokazano 1-24 z 37 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję