Ze względu na charakterystyczne wypalanie ceramiki, każdy produkt Ceramiki Kasi Białek to zupełnie inna forma oraz kolory, dlatego każda miseczka różni się od siebie.

Studio Kasia Białek Ceramika to pracownia, w której główną rolę odgrywa przede wszystkim ceramika użytkowa. Najczęściej są to naczynia stołowe, takie jak talerze, miski, kubki czy dzbanki. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach stanowią unikalne dodatki, które warto mieć w swojej kolekcji.

Dzięki wielu technikom, wypracowanym przez lata doświadczenia, autorka nadaje swoim swoim dziełom ponadczasowego charakteru.

Miska ceramiczna to uniwersalny i funkcjonalny przedmiot, który znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni. Będzie pięknie prezentować się z innymi dodatkami ale też świetnie współgrać z inną zastawą.

Każdy produkt z pracowni artystki to niespotykana estetyka połączona z funkcjonalnością tworzy ceramikę w surowej formie. W założeniu ma stanowić harmonijny i budzący pozytywne skojarzenia akcent w domu.

Do darmowej wysyłki brakuje Ci jeszcze 500,00 zł
Czas realizacji: 3-14 dni
Ø17 cm
gruboziarnista szamotowa glina, angoby w naturalnych kolorach, tlenki metali, organiczne faktury, szkliwa w podstawowych kolorach
Ze względu na charakterystyczne wypalanie ceramiki, każdy produkt Ceramiki Kasi Białek to zupełnie inna forma oraz kolory.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.