Zapytaj o produkt

Podnóżek Santiago 02 TON dzięki prostemu i intuicyjnemu mechanizmowi ustawiania, zwiększa komfort siedzenia. Podnóżek mieści się z łatwością pod fotelami wypoczynkowymi i kanapami, dzięki czemu zawsze jest pod ręką, nie przeszkadzając kiedy nie jest używany. Rama i nogi z drewna bukowego w kilku wykończeniach. Tapicerowanie w bogatej palecie kolorów i faktur tkanin, w tym także z grupy Healthcare Extra.

Z powodu swych funkcji i ergonomii, kolekcja SANTIAGO dopasowana jest do potrzeb ludzi starszych lub niepełnosprawnych, zgodnie z surowymi kryteriami europejskiej normy EN 16 139. Zgodnie z tym standardem, Santiago spełnia wymogi trwałości 2–go stopnia (duże obciążenie w kontrakcie) w domach spokojnej starości, sanatoriach, szpitalach i innych ośrodkach medycznych, terminalach podróżnych czy innych obiektach publicznych. Dzięki prostemu, nowoczesnemu wzornictwu oraz praktycznym dodatkom, modele Santiago są doceniane nie tylko w domach seniora i innych instytucjach, ale znajdują zastosowanie u prywatnych użytkowników. Wszystkie modele Santiago mogą być barwione na kolory z naszej kolekcji. Jednak kolory kryjące, takie jak B20 – white, Pantone, RAL lub NCS są bardziej podatne na uszkodzenia. Fotele Santiago mogą być tapicerowane dowolnym materiałem z naszej kolekcji (poza skórą i Alcantara) lub materiałem powierzonym przez klienta. Ponieważ tapicerka jest zdejmowana, zalecamy stosowanie materiałów, które można prać. Skład pianki wypełniającej siedziska został dobrany dla maksymalnego komfortu i wytrzymałości. Aby zabezpieczyć wkład przed przeciekającymi płynami, można za dodatkową opłatą, pod tkaninę tapicerską zastosować nieprzemakalny materiał Sanapur.

Czas realizacji: 42-56 dni roboczych
RENÉ ŠULC
szer. 46 cm gł. 47 cm wys. 27-42 cm
drewno bukowe, tkanina

Być może spodoba Ci się także...

Inne produkty tej marki

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.