Kolor tkaniny
  • grey
  • beige
  • anthracite
  • white
  • taupe
  • argent
  • black
Rozmiar łóżka

Zapytaj o produkt
Łóżko Diplomat Nordic z kolekcji Jensen to łóżko reprezentujące wysoki komfort snu, który zawdzięcza najlepszym technologiom zastosowanym przy jego produkcji. Łożko dostępne jest w cześciu różnych wykończeniach , dzięki czemu doskonale dopasowuje się do wystroju sypialni. 

Łóżko Diplomat Nordic Jensen zostało wyposażone w Oryginalny System Strefowy Jensen® oparty na sprężynach Jensen Sense wysokości 12,5 cm. System zapewnia miękką strefą ramion i solidne podparcie dla dolnej partii pleców. Każda ze sprężyn zapakowana jest do niewielkiej torebki (kieszonki) z tkaniny. Dzięki temu każda z nich dopasowuje się z osobna, w efekcie czego uzyskuje się jeszcze lepszą redukcję nacisku i bardziej równomierne jego rozłożenie. System sprężyn wzmocniony jest naokoło po obu stronach stalowym drutem, zapewniając znaczną stabilność na obrzeżach materaca. System pięciu stref — z miękką strefą ramion i stabilnym podparciem dolnej partii pleców — zwiększa komfort dzięki redukcji nacisku i jego bardziej równomiernemu rozłożeniu, niezależnie od sylwetki bądź pozycji ciała osoby użytkującej materac.

Materac bazowy łóżka został ulepszony poprzez dodanie systemu sprężyn kieszeniowych. Dodatkowo łóżko zostało wzmocnione wyjątkowo wytrzymałą ramą z listwami podpierającymi oraz podwójnymi sprężynami, rozłożonymi na całej powierzchni. Tkanina na powierzchni spania materaca rozciąga się we wszystkich kierunkach, wspomagając funkcjonalność systemu sprężyn.

Materac nawierzchniowy to SoftLine I (8 cm) z wypełnieniem Cellex XS. Jensen SoftLine I posiada wypełnienie Cellex XS 3 cm, które z jednej strony jest gładkie a z drugiej karbowane. Większość osób uznaje, że strona karbowana jest bardziej miękka, a gładka bardziej twarda. Cellex XS zapewnia doskonały przepływ powietrza i wilgoci. SoftLine I zawiera Lyocell z tkaniną Sensity™, która sprawia, że łóżko dłużej pozostaje świeże, suche i higieniczne.

W modelu Diplomat zastosowano atrakcyjne tkaniny. Ponadto dostępne są tkaniny imitujące skórę w czterech kolorach do wyboru. Wybierać można również spośród szerokiego wachlarza akcesoriów i nóg.

TWARDOŚĆ: miękki, średni, twardy i bardzo twardy.

Zbuduj własne łóżko Diplomat Nordic Jensen 

Czas realizacji: 42-49 dni
75 x 200, 80 x 200, 90 x 200, 105 x 200, 120 x 200,
150 x 200, 160 x 200 cm

75 x 210, 80 x 210, 90 x 210, 105 x 210, 120 x 210,
150 x 210, 160 x 210 cm


Wymiary niestandardowe mogą być wykonane na specjalne zam&o
System sprężyn: System Strefowy Jensen® oparty na sprężynach Jensen Sense wysokości 12,5 cm.
Materac nawierzchniowy: SoftLine I (8 cm) z wypełnieniem Cellex XS (3 cm)

Inne produkty tej marki

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.