Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ze względu na charakterystyczne wypalanie ceramiki, każdy produkt Ceramiki Kasi Białek to zupełnie inna forma oraz kolory, dlatego każdy kubek różni się od siebie. 

Studio Kasia Białek Ceramika to pracownia, w której główną rolę odgrywa przede wszystkim ceramika użytkowa. Najczęściej są to naczynia stołowe, takie jak talerze, miski, kubki czy dzbanki. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach stanowią unikalne dodatki, które warto mieć w swojej kolekcji. 

Dzięki wielu technikom, wypracowanym przez lata doświadczenia, autorka nadaje swoim swoim dziełom ponadczasowego charakteru. 

Kubek z uchem to przykład wyjątkowego wzornictwa autorki.Jego nieregularna forma i organiczna struktura czynią go idealnym dodatkiem domowego zacisza. Każdy produkt z pracowni artystki to niespotykana estetyka połączona z funkcjonalnością w surowej formie. 

Wysokość: ok. 9 cm Średnica: ok. 7,5 - 8 cm Pojemność: ok. 300 ml
gruboziarnista szamotowa glina, angoby w naturalnych kolorach, tlenki metali, organiczne faktury, szkliwa w podstawowych kolorach
Ze względu na charakterystyczne wypalanie ceramiki, każdy produkt Ceramiki Kasi Białek to zupełnie inna forma oraz kolory. Zaleca się mycie ręczne.

Być może spodoba Ci się także...

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.