Rozmiar

Czas realizacji: 42-49 dni

Poduszka Tempsmart Pillow z kolekcji Jensen wypełniona jest tysiącami włókiennych kulek Comforel® Allerban®. Dzięki temu perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu głowy. Wysokość i sprężystość poduszki można regulować poprzez wyjęcie odpowiedniej ilości wypełnienia. W ten sposób można uzyskać idealne podparcie głowy i ramion, pozwlające na odprężenie mięśni karku oraz relaks.

Poduszka TempSmart™ posiada funkcję termoregulacji, która aktywnie wyrównuje wahania temperatury przyczyniające się do pogorszenia jakości nocnego snu. Ta innowacyjna technologia składa się milionów mikrokapsułek, które nieustannie dopasowują się do mikroklimatu skóry poprzez pochłanianie, magazynowanie i uwalnianie nadmiaru ciepła. Mikrokapsułki zabezpieczają przed przegrzaniem i poceniem oraz przed marznięciem i drżeniem z zimna. W rezultacie taka regulacja temperatury ciała zapewnia wygodę i gwarantuje optymalny komfort snu. Dlatego poduszka TempSmart™ to idealny wybór dla osób mających problem z utrzymaniem stałej temperatury ciała przez całą noc.

Poduszkę łatwo utrzymać w czystości - można ją prać w pralce w temp. 60 stopni i suszyć w suszarce bębnowej. Wypełnienie poduszki przez długi czas zachowują swój pierwotny kształt. Włókna Comforel® Allerban® zapobiegają rozwojowi roztoczy, dlatego są zalecane alergikom.

50 x 60 cm
Wypełnienie: włókienne kulki Comforel® Allerban®.
Poduszkę można prać w pralce w temperaturze 60 stopni oraz suszyć w suszarce bębnowej.
5907780260295

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.