NAP ŻOLIBORZ

Showroom dla architektów

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

Wybór willi przy ul. Kozietulskiego nie był przypadkowy – po wielu miesiącach poszukiwań właściciele NAP nie mieli wątpliwości, że to właśnie tu powstanie nowy showroom. Atmosfera Starego Żoliborza Urzędniczego, przedwojenny układ ulic, zieleń i spokój, wszystko to sprawia, że to miejsce ma swój niepowtarzalny klimat.


Na początku wydawało się, że przestrzeń nie wymaga wielkiej przebudowy. Zachowaliśmy oryginalną stolarkę okienną, drzwi, ościeżnice, drewniane podłogi oraz układ pomieszczeń. Jednak, gdy zapadła decyzja o pomalowaniu drewnianej podłogi i schodów na ciemny kolor, kolejnych zmian nie dało się już zatrzymać. Kolor opanował całe wnętrze: szarości, grafit, odcienie zieleni i róż całkowicie odmieniły dom. Efektem są wnętrza, które jak w soczewce skupiają styl NAP.


Każdy mebel i drobiazg dostępny jest w ofercie sklepu, od sof i stołów po talerze, ręczniki i mydła. Showroom urządzony jest zgodnie z filozofią Back to craft, czyli powrotu do rzemiosła. Meble, dodatki i oświetlenie to mieszanka klasycznych projektów Vitry, DCW Editions, Gubi i Carla Hansena z kolekcjami vintage Atmosphere i One Word oraz współczesnym wzornictwem Miniforms, Sits, Treku i Tom Dixon. W ogrodzie, w cieniu starej gruszy można zrelaksować się na fotelach ulubionych marek ogrodowych NAP – EMU, Fatboy i Fermob.Warszawa, ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:

nap.zoliborz@nap.com.pl

 +48 517 774 048

 

Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję