Zapytaj o produkt

Fotel wypoczynkowy 3-osobowy Santiago 02 TON l może służyć jako sofa. Wraz z fotelem wypoczynkowym pojedynczym i dwuosobowym tworzy kompletny zestaw do salonu, poczekalni lub innych miejsc, gdzie przebywać będą grupy osób. Materiały tapicerskie można wybrać w konwencji stonowanej lub kontrastowej, kreując tym samym pożądaną atmosferę wnętrza. Rama i nogi wykonane z drewna bukowego dostępnego w kilku wykończeniach. Obicie w tkaninie dostępne w bogatej palecie kolorów i faktur, w tym także z grupy Healthcare Extra.

Z powodu swych funkcji i ergonomii, kolekcja SANTIAGO dopasowana jest do potrzeb ludzi starszych lub niepełnosprawnych, zgodnie z surowymi kryteriami europejskiej normy EN 16 139. Zgodnie z tym standardem, Santiago spełnia wymogi trwałości 2–go stopnia (duże obciążenie w kontrakcie) w domach spokojnej starości, sanatoriach, szpitalach i innych ośrodkach medycznych, terminalach podróżnych czy innych obiektach publicznych. Dzięki prostemu, nowoczesnemu wzornictwu oraz praktycznym dodatkom, modele Santiago są doceniane nie tylko w domach seniora i innych instytucjach, ale znajdują zastosowanie u prywatnych użytkowników. Wszystkie modele Santiago mogą być barwione na kolory z naszej kolekcji. Jednak kolory kryjące, takie jak B20 – white, Pantone, RAL lub NCS są bardziej podatne na uszkodzenia. Fotele Santiago mogą być tapicerowane dowolnym materiałem z naszej kolekcji (poza skórą i Alcantara) lub materiałem powierzonym przez klienta. Ponieważ tapicerka jest zdejmowana, zalecamy stosowanie materiałów, które można prać. Skład pianki wypełniającej siedziska został dobrany dla maksymalnego komfortu i wytrzymałości. Aby zabezpieczyć wkład przed przeciekającymi płynami, można za dodatkową opłatą, pod tkaninę tapicerską zastosować nieprzemakalny materiał Sanapur.

Czas realizacji: 42-56 dni roboczych
RENÉ ŠULC
szer. 168 cm gł. 48,5 cm wys. 101 cm
drewno bukowe, tkanina

Być może spodoba Ci się także...

Inne produkty tej marki

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.