W pierwszy weekend października w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się druga edycja targów Warsaw Home Expo. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy ofertę wyposażenia hoteli, apartamentów, restauracji i biur w stylu NAP. Na powierzchni ponad 130 m2 zaaranżowaliśmy pokój hotelowy, apartament, bistro, biuro oraz butik z akcesoriami Vitra. Podczas targów odbyliśmy wiele inspirujących spotkań i mieliśmy okazję podzielić się naszymi doświadczeniami urządzania wnętrz publicznych, które łączą funkcjonalność, najlepsze materiały i oryginalność aranżacji.

NAP Hotel

To pomysł na ciepły i komfortowy pokój hotelowy z wygodnym łóżkiem kontynentalnym i przestrzenią do wypoczynku: sofą klubową Wall Street i regałem do zadań specjalnych, łączącym cechy garderoby, biurka, toaletki i wygodnego siedziska (projekt NAP Studio).

NAP Hotel / regał hotelowy proj. NAP, krzesło Tom Dixon

NAP Hotel / łóżko kontynentalne Jensen, wezgłowie NAP, ławka Ethnicraft

NAP Hotel

NAP Hotel

NAP Hotel

Apartament by NAP

Apartament by NAP, czyli kompaktowa kuchnia, jadalnia z wysokim stołem, pokój dzienny z rozkładaną sofą i sypialnia wyposażona w łóżko Soft. Na niewielkiej powierzchni mieszczą się funkcjonalne i praktyczne meble, które tworzą klimatyczny apartament.

Apartament by NAP / łóżko Stone NAP Beds Collection

Apartament by NAP / Sofa Focus NAP

Apartament by NAP / Kuchnia i jadalnia

Apartament by NAP

NAP Bistro

NAP Bistro, czyli stoliki kawowe, wygodne krzesła, regał i sofa restauracyjna wystarczą, by stworzyć przyjazną atmosferę kawiarni. Nad stolikami zawisły lampy Copper Tom Dixon. W strefie bistro można było złapać oddech przy filiżance kawy i ciasteczkach.

NAP Bistro

NAP Bistro

NAP Bistro

NAP Bistro

NAP Bistro

NAP Bistro

NAP Bistro

Biuro NAP

W Biurze NAP najważniejszą rolę odgrywały biurka ze sklejki, litego drewna i linoleum, które zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby showroomu NAP Żoliborz. Zależało nam na połączeniu linoleum i drewna – dwóch ciepłych, naturalnych materiałów, trwałych i bardzo przyjemnych w codziennym użytkowaniu.

Biuro NAP / biurka z litego drewna, sklejki i linoleum, krzesła Gubi Beetle, Carl Hansen

Biuro NAP

Butik Vitra

W kameralnym Butiku Vitra, niczym w sklepie z pamiątkami, można było kupić ponadczasowe akcesoria Vitry.

Vitra Butik

Dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy i spotkania podczas targów. Bardzo ucieszył nas rozwój warszawskiej imprezy, która już przy okazji drugiej edycji cieszy się tak wielkim zainteresowaniem odwiedzających.

Więcej o ofercie NAP dla wnętrz publicznych znajdziecie na stronie wnetrzapubliczne.nap.com.pl