Mer-Sea & Co. powstało z inspiracji morzem. Melanie i Lina - założycielki marki postanowiły porzucić ustabilizowane życie i stworzyć kolekcję autorskich akcesoriów i unikatowych prezentów.

Mer Sea świece
Inspiracja przyszła wraz z podróżami. Zarówno tymi duchowymi, jak i typowymi wycieczkami połączonymi ze zwiedzaniem. Każda podróż była nowym wyzwaniem, nowym doświadczeniem. Projektantki fascynują się podróżnikami, marzycielami i rzemieślnikami - wolnymi duchami, ludźmi, którzy żyją na własnych zasadach. Ich marka jest mocno osadzona w przeszłości, we wspomnieniach, a jednocześnie bardzo zmysłowa i praktyczna. Mer-Sea to nie tylko świece, ale również cała gama funkcjonalnych akcesoriów podróżniczych.

Filozofia marki to zaczynać i kończyć prostotą. Zaufanie do własnej intuicji powoduje, że w ofercie Mer-Sea nie ma rzeczy, których projektantki same nie podarowałyby najbliższym. „Znając naszą miłość do plaży, postanowiliśmy uchwycić istotę spokoju, spokoju i szczęścia poprzez zapach, kolor i fakturę”. Paletą barw Mer-Sea są biel, srebro i niebieskie odcienie - wszystko to, co widzimy spoglądając na morze.

Mer Sea świece
Mer Sea świece
Mer Sea świece
Mer Sea świece

Melanie i Lina dbają o każdy szczegół, ich produkty dopracowane w każdym detalu, włącznie z minimalistycznymi płóciennymi opakowaniami. Świece z mieszanki wosku sojowego wytwarzane są ręcznie w manufakturze w USA, a na kompozycje zapachowe składają się świeże ekstrakty.

"Mer" oznacza “morze" po francusku i razem z angielskim „Sea” fonetycznie brzmią dokładnie tak, jak czują się założycielki - wdzięczne. Merci!

Mer Sea świece