Dni stają się coraz cieplejsze. Szukamy miejsc do pracy i na popołudniową kawę. Miejsc, w których możemy pobawić się z dziećmi i złapać pierwsze promienie słońca. Czas zaaranżować balkon i ogród!

sesja NAP taras w mieście

Balkon w środku miasta? Drewniane meble i lniane poduchy stworzą klimat.

Przesadź kwiaty

Wiosna to idealny moment na przesadzanie kwiatów! Wiele roślin, które hodujemy w domu powinno się przesadzać właśnie w kwietniu. Przesadź ulubione kwiaty do większych donic, te obfite rozsadź na mniejsze, a następnie znajdź dla nich miejsce w domu, na tarasie i w ogrodzie. Rośliny pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, filtrują powietrze i pięknie wyglądają, dlatego warto trzymać się zasady „im więcej tym lepiej”!

Vitra, skrzynka na narzędzia ogrodowe

Trzymaj narzędzia ogrodowe w jednym miejscu - skrzynka Vitra poradzi sobie z porządkiem.

donica HAY

Podejdź kreatywnie do kwiatów i doniczek

torba kolorowa HAY

Miejsce stworzone do relaksu

Czym byłby ogród lub taras, gdyby nie wygodne miejsce do odpoczynku? Fotel, na którym możemy poleniuchować, łapiąc pierwsze promienie słońca, wygodna sofa ogrodowa, a może hamak, w którym poleżymy czytając ulubioną książkę?

krzesła ogrodowe NAP

Krzesła Feel Good Designs i stołek z podświetleniem Emu, tekstylia Harmony

Hamak Headdemock Fatoby

Hamak Headdemock Fatoby

Zrób sobie piknik

Rodzinna uczta w ogrodzie to idealny plan na słoneczny weekend! Koc, lniany obrus i ulubione przysmaki! Postaw świeże owoce, lemoniadę i ciesz się słońcem. Wiosna to też świetny moment, żeby odpalić pierwszego po zimie grilla. Smacznego!

vitra fiberglass

Balkon z meblami Vitra

Wieczorny odpoczynek

Jak cieszyć się świeżym powietrzem po zachodzie słońca? Udekoruj balkon lampkami, a w ogrodzie postaw lampę – taka z delikatnym światłem będzie pięknie rozświetlać przestrzeń. Kiedy zrobi się chłodniej, wystarczy ciepły pled i wieczór na łonie natury gotowy.

lampki ogrodowe Sirius

Lampki ogrodowe Sirius

lampki ogrodowe Sirius

Przenieś życie do ogrodu, łap pierwsze promienie słońca i ciesz się naturą!