Zgadujemy, że jeśli chodzi o relaks, nie ma lepszego sposobu niż sen! 19 marca obchodzimy Światowy Dzień Snu, a w NAP - tradycyjnie już - świętujemy przez cały marzec. Wiemy, że na dobry sen składa się wiele czynników, między innymi klimat sypialni, wygodne łóżko, miękki pled. Zachęcamy Was do chwili relaksu i odprężenia!

pościel lizbona take a NAP
Pościel Lizbona take a NAP

Zaprojektuj swój sen

O tym, że sen jest źródłem zdrowia i odpoczynku, nikogo nie trzeba przekonywać. Dorosły człowiek powinien przesypiać od 6 do 8 godzin na dobę. Zadbajmy o to, aby nic tego snu nie zakłócało. Warto też wyrobić w sobie nawyk zasypiania o tej samej porze, bo nie ma nic lepszego dla organizmu niż rutyna.

łóżko Master NAP

Łóżko Master NAP

Łóżko Sofia System Beds NAP

Łóżko Sofia NAP

Poranna i wieczorna rutyna

Dużo mówi się o wypracowaniu w sobie porannej i wieczornej rutyny, lub też w bardziej przyjemnej formie – nawyków, które sprawią, że nasze dni będą zaczynać się i kończyć pozytywnie. Nasz mózg potrzebuje przynajmniej 3 tygodni, aby wypracować w sobie nawyk (uwaga: niezależnie od tego czy dobry, czy zły), dlatego warto zaplanować swoje poranki i wieczory tak, aby pobudzały nas do działania i wyciszały przed snem.

pościel Lizbona take a NAP

Pościel Lizbona take a NAP

pościel Washed Linen take a NAP

Pościel Washed Linen take a NAP

pościel Luso take a NAP

Pościel Luso take a NAP

Ustalmy sami ze sobą, jak zaczynamy i kończymy dzień. Niech pierwsze i ostatnie godziny spędzone będą bez ekranów telefonów i komputerów, za to ze szklanką wody i dobrą książką. Porozciągajmy się trochę i wsłuchajmy w potrzeby naszego ciała. Porozmawiajmy z bliskimi.

Łóżko Montmartre NAP pościel take a NAP

Łóżko Montmartre NAP i pościel Washed Linen take a NAP

Wyciszenie przed snem

Wyciszenie przed snem jest kluczowe, aby nasz sen był spokojny, odżywczy i po prostu zdrowy. Warto też wspomóc sypialnianą przestrzeń: odpowiednim światłem, wilgotnością, czy naturalnymi tekstyliami.

Komplet pościeli Luso Tobacco Brown take a NAP

Komplet pościeli Luso Tobacco Brown 

Komplet pościeli Luso Warm Grey take a NAP

Komplet pościeli Luso Warm Grey 

Komplet pościeli Luso Deep green take a NAP

Komplet pościeli Luso Deep Green

Przestrzeń dla snu

Jak co roku - w marcu - skupiamy się na śnie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe rabaty na łóżka i materace, tak aby każdy znalazł model odpowiedni dla siebie. O tym, jak dobrać łóżko i materac możecie przeczytać w rozmowie z naszym supervisorem ds. łóżek i materacy, Damianem Filem. 

W naszych salonach możecie przetestować modele łóżek i materacy NAP oraz Jensen – zapraszamy do Domoteki i na Jagielską w Warszawie.

Łóżko Donna NAP

Łóżko Donna NAP

Od 13 do 27 marca 2021 wszystkie sofy i łóżka NAP, materace NAP oraz materace i łóżka Jensen kupisz z rabatem 15%