Wchodzimy w sezon jesienny. Jak na miłośników designu przystało, zmieniamy swoje wnętrza, dopasowując je do pory roku i aktualnych trendów. Na naszej liście must have nie mogło zabraknąć tkaniny bouclé, ciepłych pledów, nowych aranżacji sypialni i prawdziwie jesiennych akcesoriów. Zobacz, które przedmioty z naszej oferty wybraliśmy do swoich wnętrz!

string pocket

Stawiam na bouclé – Marta, NAP studio

Kiedy zaczynają się pierwsze chłody wybieram kaszmirowy szalik Teixidors – jest taki miękki! Do pracy zabieram termos z ciepłą zupą – nic nie rozgrzewa lepiej! Do swojego mieszkania wstawiam fotel Pacha od Gubi w najmodniejszej tkaninie sezonu – bouclé ! Bouclé jest miękkie i pięknie wygląda – to najlepsza tkanina na jesień. Jeżeli nie na cały mebel, to chociaż jako dodatek w postaci pięknej poduszki dekoracyjnej.

Fotel Pacha Gubi w wełnie bucle

Fotel Pacha Gubi w wełnie bouclé

Wełniany szal Teixidors

Wełniany szal Teixidors

Akcesoria, które robią klimat – Ewa, office manager

Dla mnie jesień we wnętrzach to zmiany w akcesoriach. Moje mieszkanie jest urządzone w stylu vintage, więc drobna zmiana aranżacji dodatków nadaje mu odrobiny nowości. Jesienią stawiam na świece o ciężkich, korzennych zapachach albo tych bardzo słodkich – jak wanilia lub palone masło.

Donice Serax
Donice Serax

Donice Serax można dowolnie łączyć, tworząc piękne aranżacje.

W mieszkaniu rozstawiam wazony – koniecznie w grupach i wkładam do nich hortensje – to dla mnie znak nadejścia nowego sezonu. Na podłogę wybieram mięsisty dywan Kvadrat, a na kanapę dużo poduszek i ciepły koc z wełny.

Wszystko na swoim miejscu – Joanna, dział kreatywny

Planuję wyeksponować w salonie moją kolekcję albumów, a najlepszy do tego będzie regał String Pocket w klasycznym białym kolorze (chociaż dostępne kolory kuszą i mogą być mocnym akcentem w salonie). Na moim Stringu postawiłabym biografię Eileen Gray, drewnianą laleczkę Alexandra Girarda i album o designie, który dostałam ostatnio w prezencie.

Regał String Pocket
Regał String Pocket

Regał String Pocket w wersji klasycznej lub kolorowej.

Na dobry sen – Ania, NAP Contract

Poranki to czas z ciepłą herbatą! Akcesoria do parzenia herbaty wracają do mojej kuchni! Poza tym nie wyobrażam sobie jesieni bez dobrego materaca – takiego, który dopasowuje się do mojego snu, bo dla mnie jesień to czas spędzony pod kołdrą! W sypialni zmieniam też pościel – na szarą Luso z kolekcji take a NAP i dorzucam miękki pled.

pościel take a NAP

Pościele take a NAP w naturalnych kolorach

Ciepłe wełniane pledy Teixidors
Ciepłe wełniane pledy Teixidors

Ciepłe wełniane pledy Teixidors 

Nadchodząca jesień to barwy i faktury wywodzące się z natury. Brązy, zielenie, beże, do tego takie materiały jak bawełna, wełna i kaszmir. Naturalne świece nadające ciepła wnętrzom i przygaszone, rozproszone światło. Zachęcamy do zmiany otoczenia – za pomocą kilku drobiazgów lub jednego wyrazistego przedmiotu. To będzie piękny sezon!