Myślisz: styl, bezpieczeństwo i jest zawsze. Mówisz: mama. Bohaterka codzienności. Działa trzy kroki do przodu, pamięta o urodzinach, doradza tylko z serca. Nasza najwierniejsza fanka. Co podarować mamie, żeby wyrazić wdzięczność i miłość? Mamy kilka pomysłów!

domowe spa, organiczne kosmetyki Barr-Co, L:A Bruket, NAP
Szczotka do twarzy Heritage Andree Jardin & krem do rąk Fir &Grapefruit Barr-co.

Babskie SPA we własnym domu

Zaproś mamę na dzień do SPA - we własnym domu! Pachnące świece, najlepsze organiczne kosmetyki i otulające ciało szlafroki, czyli relaks w kobiecym wydaniu. Domowe SPA to świetna okazja nie tylko do zadbania o ciało, ale cały dzień spędzony na rozmowach – może warto podpytać o jakąś rodziną historię?

akcesoria na spacer: kosz CABA, Bensimony, apaszka, butelka na wodę NAP
Butelka Clima Tivoli 24 Bottles, Bensimony w grochy & apaszka Les Belles Vagabondes

Spacer w wielkim mieście

Wybierzcie się na spacer - w nieznane zakątki Waszego miasta. Może warto odkryć park, w którym nigdy nie byłyście, albo mniej znane miejsce ważnego wydarzenia? Okulary przeciwsłoneczne, butelka z wodą i stylowy kosz, będą niezbędne podczas wyprawy! A kiedy stopy zaczną boleć od przebytych kilometrów, zróbcie piknik – koc, świeże owoce i domowa lemoniada lub cold brew.

akcesoria NAP

Coś pięknego

Jeżeli Wasza mama jest typem kolekcjonera, świetnie sprawdzą się rzeźby ikony – kultowy, ptaszek Eamsów, drewniane lalki Girarda, a może oryginalny wazon z jubileuszowej kolekcji Bensimon? Perełki designu ucieszą i gwarantujemy, że zajmą honorowe miejsce w domu!

zestaw ogrodowy wild&wouf NAP

Zestaw narzędzi ogrodowych Leicester Wild & Wolf

Kwiaty na szczęście

Jeżeli Wasza mama jest pasjonatką roślin i tworzy w swoich wnętrzach domową dżunglę, warto poszerzyć jej kolekcje. Wybierzcie kwiaty przynoszące szczęście: azalię, anturium, czy grubosz drzewiasty zwany potocznie „drzewkiem szczęścia”. Do tego piękna ceramiczna doniczka i oryginalny zestaw łopatek ogrodowych i gotowe! Każda miłośniczka kwiatów będzie zachwycona!

Kubek z uchem - Kasia Białek Ceramika

Kubek z uchem - Kasia Białek Ceramika

Kawa zawsze w cenie

Uwielbiamy kubki! Jest coś bardzo osobistego w piciu kawy „ze swojego kubka”. Do tego honorowe miejsce w kuchennej szafce. Jeżeli Wasza mama celebruje poranną kawę albo popołudniową herbatę ręcznie robiony, ceramiczny kubek prosto z polskiej pracowni będzie świetnym wyborem!

Kartki okolicznościowe Vitra

Karta okolicznościowe Vitra

Kartka od serca

Na koniec nie zapomnijcie o pięknej kartce – napiszcie mamie najlepsze życzenia. Takie prosto z serca. Do dzieła!