Praca zdalna stała się dla wielu z nas codziennością. W pięknym otoczeniu pracuje się zdecydowanie przyjemniej. Przygotowaliśmy dla Was propozycje na stworzenie domowego biura - prosto z showroomów marki Vitra, Gubi, Ethnicraft, Hay i Carl Hansen & Søn. Ponadczasowe, piękne, ergonomiczne i każde w zupełnie innym stylu!

Ponadczasowe piękno: Carl Hansen & Søn

Duńskie klasyki, rzemieślniczy kunszt i żadnego przypadku – to definicja projektowa Carl Hansen & Søn. Od ponad 100 lat marka tworzy wybitne, ponadczasowe projekty we współpracy z takimi projektantami jak Hans J. Wegner, Arne Jacobsen, czy Børge Mogensen. Meble inspirowane naturą, ergonomią ciała i oczywiście - duńską klasyką.

„Ponadczasowe piękno, wygoda, kunszt i trwałość są tak głęboko zakorzenione we wszystkich naszych meblach, że do ich zrozumienia i zakochania potrzebny jest tylko wzrok i dotyk.”

Domowe biuro według Carl Hansen & Søn to miejsce łączące produktywność z dobrym samopoczuciem. Zachwyca, a jednocześnie nie rozprasza uwagi. Ma starannie dobrane meble i dodatki, które tworzą to coś i dają poczucie komfortu.

W zgodzie z naturą: Ethnicraft

Klasyczna forma, geometryczne kształty i drewno! To cechy charakterystyczne marki Ethnicraft. Dąb, wyrafinowany orzech oraz drewno tekowe to solidne fundamenty biurek, stołów i regałów. Do tego dokładamy tace i tekstylia inspirowane barwami natury, kolorami ziemi i zmieniającym się światłem zachodów słońca, w różnych częściach świata!

„Ponieważ jest niesamowicie mocne i starzeje się z czasem, wierzymy, że drewno jest tym, co czyni nasze meble solidnymi i niezawodnymi fundamentami domu.”

Domowe biuro według Ethnicraft cechuje przede wszystkim prostota i wygoda. To maksimum użyteczności i ponadczasowe materiały: drewno, metal, miedziane dodatki i naturalne tekstylia.

W stylu Art déco: Gubi

Połączenie tradycji z nowoczesnością – tak można opisać Gubi. Marka skupia się przede wszystkim na funkcjonalności i wpływie przedmiotu na otoczenie. Projekty mebli oddają hołd dawnym klasycznym stylom, a jednocześnie idealnie wpisują się w nowoczesne wzornictwo.

Domowe biuro według Gubi to miejsce, które wpływa pozytywnie na kreatywność i efektywność. Składniki: naturalne światło i dużo roślin. Projektanci marki pozostają też otwarci i proponują nie zamykać się w jednej przestrzeni, ale zmieniać ją wraz z porami dnia i rodzajem pracy, jaki mamy do wykonania.

Skandynawski minimalizm i plama koloru: HAY

HAY to skandynawski minimalizm i soczyste kolory, które ożywią biurową przestrzeń. Proste w formie biurka, ergonomiczne krzesła oraz wyraziste dodatki, dzięki którym spersonalizujesz swoje miejsce pracy.

Domowe biuro według HAY to miejsce radosne, pobudzające kreatywność, przepełnione ulubionymi akcesoriami – pudełkiem na drobiazgi, zeszytem czy kubkiem z pyszną kawą.

Klasyki designu: Vitra

Vitra znana jest ze współprac z wybitnymi designerami i architektami. W swoich kolekcjach ma również kultowe projekty - ikony. Meble i dodatki Eamsów, George’a Nelsona czy Alexandra Girarda to dla wielu przedmioty pożądania.

Domowe biuro według Vitry to nie tylko miejsce pracy, ale też mała galeria sztuki użytkowej. Elegancja połączona z najlepszymi projektami XX wieku.