8 marca świętujemy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Kiedyś bliskie naszym sercom kobiety dostawały goździki i rajstopy. Zmieniamy ten zwyczaj i w tym wyjątkowym dniu wręczamy piękne prezenty z charakterem.

dzień kobiet w NAP

Zamiast bukietu – najlepszy design

Dla miłośniczek dobrego i niewymuszonego designu mamy akcesoria sygnowane wielkimi nazwiskami. Laleczki Girarda, zegary Nelsona oraz dekoracyjne poduszki z dziełami Picassa czy Miró. Autorski design będzie pięknym prezentem i ozdobą kobiecych wnętrz.

Kobiece dodatki blisko natury

Tworzone przez kobiety dla wyjątkowych kobiet – ceramika artystyczna, piny przedstawiające małych przyjaciół, czy abstrakcyjne apaszki. Kobiety to wyjątkowe projektantki, które tworząc przenoszą emocje, z którymi możemy się identyfikować: spokój, harmonia, miłość.

Organiczne składy dla ciała i duszy

Kobiety uwielbiają kosmetyki, pięknie pachnące świece i eleganckie opakowania. Pięknym i praktycznym prezentem będzie kosmetyk dopasowany do potrzeb skóry. Do kompletu pachnąca świeca! Stawiamy na organiczne składy i naturalne zapachy!

dzień kobiet - akcesoria

Wyjątkowe kobiety są obecne w naszym życiu każdego dnia. Pamiętajmy o nich, nie tylko w dniu ich święta, ale również na co dzień. Życzymy Wam wszystkiego najpiękniejszego!