Przygotowania do wiosny czas zacząć! Aranżujemy wnętrza, zmieniamy dodatki, otwieramy okna. Nie ominą nas też sezonowe porządki – ważne więc, aby poszły szybko i sprawnie!

string

Sezonowe sprzątanie

Czas wyjąć szczotki, odkurzacze i detergenty! Generalne porządki wprowadzają powiew świeżości do mieszkań i domów. W trosce o środowisko stawiamy na detergenty przyjazne środowisku, oparte o naturalne receptury.

detergenty andree jardin
szczotki andree jardin

Naturalne szczotki i detergenty przyjazne środowisku od Andree Jardin

Jasne wnętrza

Trend na barwy natury rośnie w siłę. Wybieramy meble w naturalnych tkaninach i stonowanych kolorach. Kierujemy się nie tylko designem – który im bardziej ponadczasowy, tym lepiej – ale również szlachetnymi materiałami. Drewniane meble w połączeniu z lnem i bawełną to dobry wybór na ten i kolejne sezony.

Sofa Brick NAP

Sofa i fotel z kolekcji Brick NAP

Wiosna w tekstyliach

Dobry mebel potrzebuje odpowiedniego towarzystwa! Miękkie poduchy o klasycznych kształtach, czy ozdobne z nutą ekstrawagancji – wybierz to, co najlepsze. Możesz też połączyć tekstylia ze sztuką wybierając poduszki Jules Pansu, które zadrukowane są w najwybitniejsze dzieła sztuki.

Mała rzecz a cieszy

Dodatki to wisienka na torcie w aranżacji wnętrz. W tym sezonie królować będzie złoto, miedź i szkło. Dodatki vintage przeżywają swój modowy renesans!

Półka modułowa Pocket String

Półka modułowa Pocket String

Wazon vintage

Wazon vintage

Natura we wnętrzach

Dom jest tam, gdzie kwiaty. Wiosna to moment, w którym większość roślin doniczkowych dobrze przyjmie przesadzanie i rozsadzanie. Sprawdź, co lubią twoje rośliny i spraw im nowe piękne osłonki.

Donice Construct Serax

Donice Construct Serax

System modułowy OH metalowy Outdoor String

System modułowy Outdoor String

Przenieś życie do ogrodu

Nie tylko wnętrza naszych mieszkań i domów zasługują na uwagę, ale również to co przed nimi. Pierwsze oznaki wiosny to idealny moment, aby zaplanować swój balkon lub taras.

Sofa z drewna tekowego Jack Ethnicraft

Sofa z drewna tekowego Jack Ethnicraft

Stół ogrodowy z drewna tekowego Bok Ethnicraft

Stół ogrodowy z drewna tekowego Bok Ethnicraft

Jesteśmy gotowi na wiosnę!