Zapytaj o produkt

Biurko Plug & Work z lampą 217 z kolekcji Le Mobilier Gras to nietypowy mebel tworzący nierozłączny zestaw. Idealne rozwiązanie do pracy, w której niezawodne biurko i praktyczna lampa są niezbędne. Jednocześnie to doskonały element industrialnej aranżacji, podkreślający wszystkie jej najlepsze cechy. Zarówno biurko jak i lampa 216 Gras prezentują prostą konstrukcję, pozbawioną wszystkich zbędnych elementów, podkreślającą piękno wykorzystanych materiałów. Wykorzystane przy tworzeniu zestawu rozwiązania sprawiają, że jest to model nad wyraz praktyczny, dający wiele możliwości i ułatwiający pracę oraz uprzyjemniający odpoczynek. Biurko Plug & Work może również pełnić funkcję barku, czy konsoli. Przypisana mu rola nie jest ostateczna, a wykonane one zostało tak, aby to do użytkownika należała ostateczna decyzja, jak chce go wykorzystać. 

Biurka Plug & Work z lampą 217 dostępne są w wersji prawostronnej i lewostronnej oraz trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, brązowej 

Bernard-Albin Gras nigdy nie projektował mebli. Stworzył swoją wzorcową lampę i opracował wiele jej wersji do różnych zastosowań. Dzięki temu utorował jej drogę do warsztatów, maszyn, biur, statków i domów architektów… Lampy Gras stały się częścią industrialnego designu.

Czym zatem są biurka, konsole, stoliki nocne i barki Le Mobilier de Gras? Meblowa kolekcja Gras stanowi początek czegoś nowego. Zawiera wybór mebli połączonych z lampami Gras.

To kolekcja mebli funkcjonalnych, dobrze zaprojektowanych, pozbawionych niepotrzebnych elementów, odpornych i użytecznych. Tak jak lampy Gras, meble również mogą być zastosowane odmiennie od oryginalnego założenia: stolik nocny (Plug and Dream) może stać się konsolą w wejściu, (Plug and Welcome); biurko (Plug and Work) może być wolnym barkiem (Plug and Drink).

Kolekcja Le Mobilier została zaprojektowana by sprostać próbie czasu, a wręcz z czasem zyskiwać. Wykonana z prostych materiałów : stali, drewna i gumy. Instalacja jest prosta i solidna.

Czas realizacji: 42-49 dni roboczych
Szerokość podstawy: 85 cm
Wysokość podstawy: 43 cm
Szerokość nadbudowy: 61,5 cm
Wysokość nadbudowy: 44 cm
Stal, drewno, guma

Powiązane wpisy

Być może spodoba Ci się także...

Inne produkty tej marki

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.