Każdy profesjonalny rowerzysta potrzebuje odpowiedniego zestawu narzędzi do regulacji, strojenia i drobnych napraw dumy z radości! Ten wszechstronny zestaw narzędzi rowerowych w drewnianym pudełku ma wszystkie rodzaje instrumentów ze stali nierdzewnej, aby szprychy obracały się na otwartej drodze. Dostępne są 4, 5 i 6 kluczy sześciokątnych, wkrętak posi drive, wkrętak z głowicą dynamometryczną T25 i płaski śrubokręt, wszystko ułożone w niestandardowym drewnianym pudełku, co ułatwia przechowywanie i transport. Elegancki wygląd i wyjątkowa trwałość sprawiają, że jest to obowiązkowe wyposażenie zarówno dla osób dojeżdżających do pracy, jak i rowerzystów.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Dostępne są 4, 5 i 6 kluczy sześciokątnych, wkrętak posi drive, wkrętak z głowicą dynamometryczną T25 i płaski śrubokręt, wszystko ułożone w niestandardowym drewnianym pudełku, co ułatwia przechowywanie i transport.
GEN292

Być może spodoba Ci się także...

Inne produkty tej marki

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.