Termosy i kubki termiczne

Firmę Thermos założono w 1904 roku. Dziś jest wiodącym na świecie producentem produktów wielokrotnego użytku: pojemników, pudełek na lunch, termosów i toreb izotermicznych. Są to przedmioty nie tylko funkcjonalne, wygodne w użyciu, ale także ładne, kolorowe, o różnych kształtach i formach. Sprawdzą się podczas dłuższych i krótszych nieobecności w domu. Na piknikach, w samochodzie, drodze do pracy i podczas uprawiania sportów. Szeroka gama produktów z motywami bajkowymi sprawi, że z wyrobów marki Thermos ochoczo korzystać będą także dzieci.
Produkty Thremos cechuje najwyższa jakość i niezawodność. Dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich jest używanie do produkcji najlepszych dostępnych materiałów. Drugim, częste kontrole jakości przeprowadzane w trakcie procesu produkcyjnego.
Marka Thermos przy produkcji przestrzega wszelkich standardów bezpieczeństwa. Ponadto produkty Thermos poddawane są testom w niezależnych laboratoriach w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania. Thermos to firma, dla której liczy się odpowiedzialność społeczna. Tworzy nie tylko zaufane produkty, ale także stwarza bezpieczne warunki pracy, gdzie przestrzegane są prawa pracownicze, a prywatność i prawa pracowników są chronione i szanowane.
Każdy, kto wybiera produkty Thermos staje po stronie ekologii i przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów trafiających na wysypiska.