Signoria

Signoria to włoska marka oferująca piękną pościel i elementy wyposażenia wnętrz. Styl przez nią reprezentowany można nazwać eklektyczną wrażliwością. To połączenie elementów klasycznych, ze współczesnymi. Naturalność i elegancja, okraszona historią i krajobrazem Toskanii. Ten styl wyróżnia projekty Signoria i nazywany jest „toskańskim sposobem na życie wg Signoria”.
Pościel Signoria dostarczana jest do apartamentów w jednych z najpiękniejszych hoteli na całym świecie. Badania nad jakością, dbałość o dobór tkanin, barwienie i wykończenie produktów gwarantuje ich niezwykłą trwałość. Dzięki niej pościel Signoria można nazwać ekskluzywną. Szeroka paleta barw materiałów spełnia oczekiwania najbardziej wymagających projektantów wnętrz. A miękkość tkaniny, jej delikatny, dodający przytulności połysk i wyjątkową jakość doceniają użytkownicy na całym świecie.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję