Libeco

Historia Libeco sięga roku 1864. Wtedy to firma była punktem odbioru i magazynem dla tkanin lnianych wyprodukowanych w okolicznych domach. Z magazynu Libeco materiały były transportowane do belgijskiego Kortijk gdzie były farbowane i sprzedawane. Do końca I wojny światowej tkaniny Libeco tkane były na 140 krosnach. Wysoka jakość sprawiła, że produkty Libeco były znane nawet w Ameryce Południowej.
Obecnie Libeco to grupa belgijskich marek specjalizujących się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy pościeli i tekstyliów. W skład grupy wchodzą: Libeco Home specjalizująca się w produkcji obrusów, serwetek, pościeli i ręczników; Libeco-Lagae Inc. założona w 1993 roku w Nowym Jorku jako biuro sprzedaży na rynku amerykańskim i Libeco Home Stores NV założone w 1986 roku pod nazwą The Linien House.
Misją Libeco jest dostarczanie innowacyjnych, wysokiej klasy produktów i świadczenie doskonałej obsługi klienta. Celem jest zajęcie pozycji lidera wśród marek tekstylnych propagujących ekologię i zrównoważony rozwój.
Obecna produkcja Libeco to połączenie wysokiej jakości nowinek technicznych i tradycyjnego rzemiosła. Zaowocowało to licznymi wyróżnieniami. Dotychczas Libeco zdobyło następujące nagrody: Masters of Linen Belgian Linen Belgian Royal Warrant Holder Oeko-Tex Eco Linen Carbon Neutral
Libeco jako pracodawca stwarza dobre środowisko pracy, szanuje swoich pracowników i stwarza im szanse rozwoju.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję