Brokis

Brokis to połączenie znakomitego designu, najwyższej jakości materiałów oraz niezwykłego kunsztu czeskich rzemieślników szkła. Ojczyzną marki Brokis są Czechy i to tam produkowane jest ekskluzywne oświetlenie, które stanowi efekt wielowiekowej tradycji dmuchanego szkła, kontynuowanej przez zatrudnionych w firmie rzemieślników.  
Lampy Brokis charakteryzują się niebanalnym kształtem, nadanym im przez światowej sławy artystów, zarówno czeskich, jak i zagranicznych. Potwierdzeniem przodowania w designie są liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach. Kolekcje lamp Brokis zyskały międzynarodowe uznanie dzięki niezwykle konsekwentnemu łączeniu tradycyjnej produkcji ze stosowaniem odważnych kompozycji, które poszerzają granice współczesnego designu.
Lampy Brokis to nowoczesne i funkcjonalne oprawy oświetleniowe, które znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i hotelach, restauracjach oraz przestrzeniach biurowych. Kolejna cecha, która wyróżnia markę to brak strachu przed eksperymentowaniem, zarówno z nietypowymi materiałami, jak technikami produkcji. Marka stale poszukuje nowych talentów w zakresie projektowania wyrobów ze szkła, którzy są w stanie kontynuować obraną linię rozwoju, jednocześnie wzbogacając ją o kolejne kreatywne rozwiązania.  Na ofertę lamp Brokis składa się siedem linii, które z których każda wyróżnia się charakterystycznym dla siebie stylem. Te linie to: Balloons, Shadows, Muffins, Memory, Capsula, Mona oraz Whistle. 

Pobierz katalog

Pokazano 1-24 z 49 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję