BTC

BTC Original to lampy w industrialnym stylu, których kształt i forma inspirowane są tradycyjnym oświetleniem fabrycznym. Marka w swoich projektach często sięga do designu lat czterdziestych ubiegłego wieku. Lampy BTC wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości materiałów z poszanowaniem praw człowieka i środowiska naturalnego.
Oferta marki zawiera najróżniejsze rodzaje oświetlenia, od silnych źródeł oświetlenia, które sprawdzą się w biurze lub hotelu, po delikatne lampy wykonane z porcelany, dające ciepłe, intymne światło, odpowiednie dla niewielkiego salonu lub sypialni. Marka Original BTC została założona w 1990 roku przez Petera Bowlesa, który kontynuował rodzinną tradycję otwierając w Oxfordzie tradycyjną fabrykę oświetlenia. Od samego początku istnienia marki, inspiracja do tworzenia lamp BTC pochodziła z najróżniejszych stron od lamp przemysłowych wykorzystywanych do ratowania kurczątek po lampy stosowane w ciężarówkach rozwożących zabawki. Jednak to zawsze autentyczność, pasja i zachowanie najwyższych standardów produkcji stanowiły filary strategii marki.
Do tworzenia lamp BTC wykorzystuje tradycyjne materiały, jak porcelana, dmuchane szkło i metal. Większość procesów produkcyjnych odbywa się przy użyciu ludzkich rąk, co pozwala na nadanie każdej lampie indywidualnego, wręcz unikatowego charakteru oraz utrzymanie wysokiej kontroli nad procesem produkcji. BTC stanowi chlubę Wielkiej Brytanii - w 2015 roku otrzymała nagrodę Queen’s Award, przyznawaną najbardziej innowacyjnym markom narodowym, a jedna z lamp BTC stanęła na biurku premiera, Davida Camerona. Pobierz katalogPokazano 1-24 z 164 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję