Pillivuyt

Marka Pillivuyt nieprzerwalnie od ponad dwóch wieków wyznacza trendy w produkcji porcelany.
Pillivuyt to rodzinna firma założona w 1818 roku w centralnej części Francji. Jej porcelana jest doskonale znana na całym świecie. Słynie ze swojej wyjątkowej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa. Produkty Pillivuyt to idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Przy ich tworzeniu ramię w ramię współpracują szefowie kuchni i doświadczeni projektanci. Dzięki temu porcelanę marki Pillivuyt cechują przede wszystkim dwa określenia: praktyczność i piękno. To dowód na to, że naczynia kuchenne mogą być nie tylko funkcjonale, ale także estetyczne, modne i cieszące oko domowników i ich gości.
Nie można także nie wspomnieć o najwyższych standardach jakości, które spełnia porcelana Pillivuyt. Jej produkcja opiera się na połączeniu tradycyjnego kunsztu wyrobu porcelany z nowoczesnymi technikami produkcyjnymi. W ofercie znajdują się naczynia do pieczenia o różnych kształtach, formy do tart, deserów i sufletów, wazy, półmiski, miski, patery, sosjerki, filiżanki i kubki. Kolekcja biała, idealna dla miłośników klasyki, lub dekorowana kwiatami lawendy. Kształt klasyczny, o obłych kształtach, lub kwadratowy, wyrazisty, nowoczesny. Wszyscy znajdą coś dla siebie. Każdy produkt marki Pollivuyt nadaje się do mycia w zmywarce.Available
Talerze, misy i półmiski

Talerz Louis

Pillivuyt
215222RS1
74,00 zł
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję