Lovi Oy

Lovi Oy to rodzinna firma z północnych krańców Finlandii, produkująca drewniane figurki 3D opatentowane przez założycielkę i zarazem projektantkę marki, Anne Paso.
Produkty marki Lovi produkowane są w Finlandii, do ich wyrobu używa się najwyższej jakości fińskiej sklejki brzozowej z certyfikatem PEFC. Produkty dostarczane są do klientów w częściach. Klienci sami, bez użycia jakichkolwiek narzędzi składają zamówione przez siebie figurki. To nie przypadek. Lovi chce, by ich klienci mieli poczucie współtworzenia przedmiotów, by widzieli, jak powstają i z satysfakcją podziwiali efekt końcowy.
„W 2001 roku chciałam stworzyć drewnianą bombkę choinkową, jako alternatywę dla ozdób wykonanych z tworzyw sztucznych. Pierwszą wersją był kijek z kawałkami okleiny. Szybko zdałam sobie sprawę, że bombka powinna być jak puzzle 3D, dzięki czemu użytkownik będzie mógł mieć satysfakcję ze współtworzenia przedmiotu” – opowiada Anne Paso.
W 2003 roku pierwsze figurki trafiły jako świąteczne prezenty do osób rozsianych po całym świecie i tak powoli rodziła się firma Lovi.
Marka dba o środowisko. Na miejsce ściętych na swoje potrzeby drzew, sadzi nowe. Część swoich przychodów przeznacza na sadzenie roślin na obszarach dotkniętych suszą, erozją i powodziami. W ten sposób od 2009 roku Lovi przyczyniło się do zasadzenia ok. 40 000 drzew na całym świecie.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć