Bookman

Cztery lata temu grupa pięciu przyjaciół, Szwedów z różnymi zainteresowaniami, znalazła wspólne hobby, jakim była jazda na rowerze. Cała piątka uważa, że rower jest najlepszym środkiem transportu dla mieszkańców zatłoczonego Sztokholmu. Jako zapaleni rowerzyści dostrzegli potrzebę stworzenia nie tylko funkcjonalnych, ale i stylowych akcesoriów rowerowych. W ten sposób powstała marka Bookman.
Asortyment marki obejmuje uchwyty na kubki, lampki rowerowe, odblaski. Inspiracją dla tworzenia produktów Bookman są miejscy rowerzyści, którzy wsiadając na rower nie chcą zrezygnować z dobrego wyglądu. Akcesoria Bookman mają przekonać większą liczbę osób, że jazda na rowerze może być sposobem na życie, łączącym styl, wygodę, design i zabawę. Ich twórcy nieustannie pracują nad funkcjonalnymi rozwiązaniami dla codziennych potrzeb rowerzystów. Koncentrują się na detalach, które dotychczas były pomijane przy tworzeniu rowerowych akcesoriów. Marka Bookman dostępna jest w ponad 30 krajach na całym świecie. Produkty marki można znaleźć w butikach koncepcyjnych, takich jak Colette w Paryżu, sklepach muzealnych, takich jak w MoMie w Nowym Jorku, czy sklepach branżowych, jak Park Sider w Tokio.Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję