Moooi

Od ponad 15 lat marka Moooi inspiruje i uwodzi świat swoimi innowacyjnymi projektami. Firma została powołana do życia w 2001 roku przez Marcela Wandersa i Caspera Vissersa.
Vissers powiedział: „Wraz z Marcelem Wandersem chcieliśmy stworzyć markę, która będzie legendą, wartościową dla klientów, pracowników i partnerów”.
Holenderskie słowo „mooi” oznacza piękno. Trzecie „o” dodane do nazwy ma podkreślać istotną wartość, jaką stanowi dla firmy estetyka i niepowtarzalność. Od 2013 roku za twórczym potencjałem firmy stoją dwie bratnie dusze: Marcel Wanders i Desirée de Jong. Od 2015 roku prezesem firmy Moooi jest Robin Bevers.
Moooi w swoim portfolio posiada nie tylko projekty Marcela Wandersa. Na liście projektantów znajdują się także inne, cenione nazwiska z kraju i zagranicy, m.in.: Arihiro Miyake, Bertjan Pot, Maarten Baas, Umut Yamac, Edward van Vliet, Joost van Bleiswijk, Studio Job, Nika Zupanc.
Designerzy mają zagwarantowaną wolność tworzenia. Projekty sygnowane marką Moooi reprezentują eklektyczny styl, balansują pomiędzy wymogami rynku, a interesem kulturowym. To ponadczasowe, piękne meble, lampy i akcesoria, które łączą w sobie wyjątkowy styl antyków ze współczesną świeżością. To niezwykłe połączenie powoduje, że przedmioty marki Moooi zyskują miano ikon, są w stanie przyozdobić każde wnętrze i zdobyć serca osób w różnym wieku, o różnych gustach.

Pokazano 1-24 z 180 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję