Moooi

Od ponad 15 lat marka Moooi inspiruje i uwodzi świat swoimi innowacyjnymi projektami. Firma została powołana do życia w 2001 roku przez Marcela Wandersa i Caspera Vissersa.
Vissers powiedział: „Wraz z Marcelem Wandersem chcieliśmy stworzyć markę, która będzie legendą, wartościową dla klientów, pracowników i partnerów”.
Holenderskie słowo „mooi” oznacza piękno. Trzecie „o” dodane do nazwy ma podkreślać istotną wartość, jaką stanowi dla firmy estetyka i niepowtarzalność. Od 2013 roku za twórczym potencjałem firmy stoją dwie bratnie dusze: Marcel Wanders i Desirée de Jong. Od 2015 roku prezesem firmy Moooi jest Robin Bevers.
Moooi w swoim portfolio posiada nie tylko projekty Marcela Wandersa. Na liście projektantów znajdują się także inne, cenione nazwiska z kraju i zagranicy, m.in.: Arihiro Miyake, Bertjan Pot, Maarten Baas, Umut Yamac, Edward van Vliet, Joost van Bleiswijk, Studio Job, Nika Zupanc.
Designerzy mają zagwarantowaną wolność tworzenia. Projekty sygnowane marką Moooi reprezentują eklektyczny styl, balansują pomiędzy wymogami rynku, a interesem kulturowym. To ponadczasowe, piękne meble, lampy i akcesoria, które łączą w sobie wyjątkowy styl antyków ze współczesną świeżością. To niezwykłe połączenie powoduje, że przedmioty marki Moooi zyskują miano ikon, są w stanie przyozdobić każde wnętrze i zdobyć serca osób w różnym wieku, o różnych gustach.

Stolik Chess Table Moooi
Available
Stoły

Stół Chess

Moooi
MOTCT
3 775,00 zł
Sofa Zliq Moooi
Produkt dostępny w innych opcjach
Sofy

Sofa Zliq

Moooi
PZLIQDOUBI
Od 16 234,00 zł
Sofa Nest Moooi
Produkt dostępny w innych opcjach
Sofy bez funkcji spania

Sofa Nest

Moooi
PNESTARMCI
Od 11 480,00 zł
Pokazano 1-24 z 188 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona internetowa używa plików cookies (czytaj więcej)