Akcesoria Kenkawai

Kenkawai to firma o japońskich korzeniach. Nazwa marki w dowolnym tłumaczeniu oznacza życie w zdrowiu i ruchu. Nazwa jest także hołdem dla Kazuo Kawai, dziadka jednego z właścicieli, który w swoim domu w Kobe prowadził warsztaty rękodzieła.
Kenkawai tworzy trzech idealistów: Karo, l.25, Aleks, l.27, i Daniel, l.27 (w grupie jest też Lola, l.2, buldog francuski). Tych troje chce promować regionalizm i dzielić się ze światem swoją miłością do pięknych rzeczy o wysokiej jakości.
W ofercie sklepu znajdują się produkty ręcznie robione, organiczne z bardzo szerokiej gamy tematycznej. Kenkwai to zarówno biżuteria, kosmetyki pielęgnacyjne, kosmetyki do makijażu, a także perfumy i akcesoria, takie jak: karafka do wody, szczoteczki do zębów, obieraczki, przyprawniki, ręczniki, artykuły papiernicze. Ta rozpiętość tematyczna jest możliwa dzięki niezwykłym właścicielom. Karo z wykształcenia jest kosmetyczką, Aleks grafikiem, a Daniel inżynierem.
Każdy przedmiot opatrzony logo Kenkwai jest stworzony z troską i starannością. Właściciele pozostają bezpośrednim kontakcie z producentami, przywiązują dużą wagę do użytych w procesie produkcji materiałów Projekty Kenkwai nawiązują do japońskiego wzornictwa, do którego właściciele mają ewidentną słabość.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów