Compagnie de Provence

Dawno, dawno temu, w 1990 roku dwóch przyjaciół z Marsylii zafascynowanych designem, postanowiło przywrócić do życia starą tradycję produkowania kultowego mydła z Marsylii. Ich celem było zinterpretować je na nowo, we współczesny sposób.
Mydło z Marsylii zyskało sławę dzięki w 100% naturalnemu składowi. Produkowane jest wyłącznie z olejów roślinnych, bez barwników i sztucznych dodatków. Jest hipoalergiczne, antyseptyczne i antybakteryjne. To na tych cechach budowana jest marka Compagnie de Provence. To logo zyskało międzynarodową sławę.
Podstawowymi wartościami marki są:
Pochodzenie. To energia i entuzjazm, z jakimi Compagnie de Provence odbudowuje tradycyjną produkcję mydła prowansalskiego. Podróż, podczas której marka odkrywa inspirujący styl życia mieszkańców południowej Francji.
Nowoczesność. To pobudzenie wszystkich zmysłów: piękne kształty, niezwykłe zapachy, podążanie za najnowszymi trendami, nowoczesność i wyjątkowość.
Prostota. To życzliwa i szczera relacja między tymi, co tworzą mydła Compagnie de Provence, a tymi, którzy je kupują. Compagnie de Provence namawia to życia w prostocie.
Kluczowe linie marki:
Produkty z linii Version Orginale dodają elegancji i wyrafinowania wnętrzom. Ich zapachy opowiadają historię Morza Śródziemnego, a głównym składnikiem tych produktów jest oliwa z oliwek. ExtraPur to kolorowa linia dekoracyjna, która dodaje wnętrzom radości i koloru.
Ponadczasowe zapachy Prowansji zostały tu uwspółcześnione, by zapewnić jak najlepsze doznania.
Home to linia składająca się z produktów do pielęgnacji domu, które zostały zrobione tak, by nie tyko skutecznie dbać o czystość, ale także bez zażenowania stać w widocznym miejscu.

Pokazano 1-24 z 59 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję