Muubs

Muubs to innowacyjna firma zajmująca się produkcją mebli oraz akcesoriów wystroju wnętrz. Marka specjalizuje się w wykorzystywaniu głównie surowych tworzyw, które zachowują swoje naturalne właściwości i dzięki temu prezentują się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Meble i akcesoria Muubs wykonane z surowych materiałów doskonale korespondują z miejskimi aranżacjami tworzonymi zarówno w bardzo nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i nawiązującymi do klasyki.
Muubs skupia się na wydobyciu naturalnego piękna z surowych tworzyw i wykorzystaniu go przy produkcji mebli i akcesoriów, które pomogą uczynić pomieszczenie bardziej komfortowym i przyjemniejszym do mieszkania. Misją marki jest również tworzenie przedmiotów, które odzwierciedlają styl życia mieszkańców i ułatwiają im jego celebrację. Produkty tworzone z naturalnych, surowych materiałów doskonale się starzeją i z czasem zyskują charakteru oraz osobowości. Firma Muubs została założona w 2010 roku przez Benta i Dorothe Povlsen. Małżeństwo skupiło się na kontynuacji najlepszych tradycji w produkcji mebli, wykorzystywanych jeszcze przez rękodzielników. Ich celem była ekspresja autentyczności i wiary w rękodzieło. Dzięki temu inwestując w produkty Muubs mamy gwarancję zakupu przedmiotów, które będą nam służyły przez długie lata użytkowania.


Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję