L'Atelier Du Vin

L’Atelier du Vin od 1926 roku specjalizuje się w produkcji urządzeń do produkcji, butelkowania i serwowania wina. W bogatej ofercie marki znaleźć można wiele modeli korkociągów, lejków, kieliszków, karafek, stoperów i stojaków. Wszystko ma być użyteczne, funkcjonalne i potęgować przyjemność z picia wina. Akcesoria zostały zaprojektowane tak, by były proste, przyjazne w użyciu i docenione przez każdego smakosza win. Do tego cechują się eleganckim i ponadczasowym wyglądem.
Zespół L’Atelier du Vin składa się z projektantów, grafików, naukowców i wydawców, współpracujących z wysoko wykwalifikowanymi stolarzami i metalurgami. Wieloletni i najbardziej doświadczeni członkowie zespołu stale doskonalą swoje umiejętności i dzielą się zdobytą wiedzą z młodszymi pracownikami.
Firma L’Atelier du Vin jest firmą rodzinną w każdym znaczeniu tego słowa. Członkowie rodziny właścicieli są pasjonatami wina, prowadzą winnicę w Szampanii i pracują w różnych działach firmy L’Atelier du Vin. Inspiracje do tworzenia swoich akcesoriów czerpią z obserwowania pracy w winnicach we Francji i innych miejscach świata.
Dla marki L’Atelier du Vin ważna jest nie tylko produkcja funkcjonalnych akcesoriów, ale także szerzenie wiedzy na temat wina. Wśród właścicieli firmy żywe jest przekonanie, że wiedza zwiększa przyjemność pochodzącą z degustacji oraz pomaga określić gusta i preferencje, które ułatwią wybór odpowiedniego dla siebie wina. Większa wiedza, oznacza większą radość z picia i bycie bardziej świadomym konsumentem.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję