Jars

Historia marki Jars liczy ponad 150 lat. Firma została założona przez Pierre’a Jarsa w 1857 roku. Od tamtej pory tajemnice produkcji są przekazywane z pokolenia na pokolenie i zostają ściśle strzeżone przez pracowników. Do dziś marka pozostaje wierna tradycyjnemu rzemiosłu. Jars początkowo utożsamiany był z wyrobami ceramiki ogrodniczej. Dziś produkty z logiem Jars to przede wszystkim piękna zastawa stołowa, która jest uosobieniem kreatywności projektantów. Siłą tej marki jest wyobraźnia twórców i ręczne dopieszczenie każdej produkowanej rzeczy. Towar w procesie produkcji przechodzi przez ręce ceramików aż 17 razy. Produkty Jars wypalane są w piecach w temperaturze 2850F. Ogień nadaje ostateczny kształt każdej rzeczy, decyduje także o niuansach kolorystycznych, dlatego każdy produkt, który wychodzi z pieca firmy Jars jest wyjątkowy. „Nie do końca taki sam, ale niewiele się od siebie różniący”.
Wyroby marki Jars są odporne na upływ czasu. Po pierwsze ze względu na naturalne i solidne materiały, które zostają użyte do produkcji, a po drugie ze względu na ponadczasowy design. To produkty idealne dla tych, którzy nie zadowalają się słabą jakością naczyń pochodzących z sieciówek i szukają niepowtarzalnych produktów. Prostych, ręcznie robionych, urzekających swoim naturalnym wyglądem i kuszących szeroką gamą kolorów i kształtów.
Jars angażuje się w dbanie o środowisko naturalne. Dba o to, by produkcja była jak najbardziej przyjazna środowisku, m.in. poprzez odzyskiwanie ciepła ze spalin wydobywanych z pieców.


Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję