Toast Living

Życie jest jak tost – możesz je mieć albo zwykłe i proste, albo tworzyć bogate smaki.
Projektowanie jest jak gotowanie – projektanci tworzą dla swoich klientów wspaniałe doświadczenia, bazując na elementarnych składnikach i prostych pomysłach.
Latem 2007 roku do życia została powołana firma TOAST Living zajmująca się produkcją akcesoriów do kuchni, która swoim hasłem przewodnim uczyniła właśnie te zdania.
Pomysły na przedmioty TOAST Living rodzą się podczas obserwacji codziennego życia. Skupiając się na praktycznych aspektach i podstawowych przedmiotach, firma tworzy swoim klientom wspaniałe doświadczenia i daje im mnóstwo zabawy. A wszystko za sprawą pozornie zwyczajnych przedmiotów. W asortymencie TOAST znajdują się bowiem kubki, kawiarki, dyfuzory zapachowe, stojak na szklanki, zaparzacz do herbaty. To zwyczajne akcesoria do domu i kuchni, którym TOAST Living nadało zupełnie nowy charakter. Te przedmioty są nie tylko praktyczne, są także piękne, cieszą oko i swoimi (pastelowymi zazwyczaj) kolorami, intrygującą formą poprawiają nastrój.
Wśród kreatorów współpracujących z TOAST znajdują się:
Biaugust – utworzone przez Owena Chuanga i Cloud Lu at Augusta w 2005 roku. Ten duet od początku swojej działalności skupiał się na projektowaniu graficznym. W portfolio Biaugust znajdują się ubrania, elementy wystroju domu, aranżacji wnętrz, a także instalacje artystyczne. Ci panowie opracowali swój własny, niepowtarzalny styl. W ich twórczości zawsze chodzi o życie i emocje i widać to także w projektach wykonanych dla TOAST Living.
Hank and Maxwell Design Studio – czyli duet Hank i Maxwell, który w swojej działalności skupia się na odkrywaniu w codziennym życiu problemów i rozwiązaniu ich w możliwie najprostszy sposób. A także Kevin Yu-Jui Chou i Chi-Wing Lee.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć