One World

„Każdy powinien mieć prawo do miejsca, które z dumą będzie nazywał domem”.
One World Trading Company to rodzinna firma z Surrey na przedmieściach Londynu, od 25 lat oferująca swoim klientom piękne, oryginalne i niepowtarzalne przedmioty do domu i meble w korzystnych cenach. Korzystne oferty cenowe, które nie są tworzone kosztem jakości, obsługi, klienta, czy dostawy.
Przedmioty z oferty One World Trading są niejednokrotnie sprowadzane z odległych zakątków świata i oczekują na swoich nabywców w angielskich magazynach. W ofercie znajdują się między innymi sofy, krzesła, lustra, zastawa, ramki do zdjęć, sztućce. Oferta One World Trading to szeroka gama różnych stylów, dzięki czemu te meble i dodatki mogą dostosować się do każdego wnętrza, od tradycyjnego domku na wsi, po nowoczesne mieszkanie w centrum miasta. Poza tym to przedmioty, które zmieniają się przez lata. Które prezentują sobą ponadczasową elegancję. Marka ma głębokie przekonanie, że meble i wszystko, co otacza nas w naszych domach, wzbogacają nasze relacje z rodziną i przyjaciółmi. Każdy dzień czynią przyjemnym. One World Trading to alternatywa dla firm dostarczających meble i dodatki do domów. Poprzez obejście tradycyjnych kanałów, projektowanie i rozwój własnych produktów, bezpośrednio kontaktując się z klientami One Word jest w stanie szybko i za rozsądną cenę dostarczyć wysokiej jakości produkty.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję