Ask about product
Czas realizacji: 6-8 tygodni

Geo to wszechstronna sofa. Dzięki unikalnej konstrukcji Geo jest obszerna i lekka, niczym gniazdo zawieszone w powietrzu podtrzymywane przez małe gałęzie. Proporcje zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły i przy uważnej obserwacji można zauważyć, że szerokość ramienia jest nieco inna niż szerokość pleców. Samo siedzenie ma mniej wyściółki w porównaniu do ramion, które są zaprojektowane do przytulania ciała. Każdy szczegół został dokładnie zbadany. Metaliczna konstrukcja jest dostępna w różnych wykończeniach. Ponadto skorupa materiału jest całkowicie usuwalna do prania na sucho, a metalowa struktura w różnych wykończeniach została zaprojektowana w celu łatwego czyszczenia.

Paolo Grasselli
Szczegóły dostępne w karcie produktowej.
Struktura: z drewna pokrytego pianką poliuretanową.
Nóżki: z czarnego PVC dla wersji szlifowanej. Drut o średnicy 12 mm z błyszczącą miedzią, satynowym mosiądzem lub lakierowany w wersji podwyższonej.

You might also like

More products like that

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.