W magazynie

Lampa wisząca z kolekcji Here Comes The Sun. Kolekcja została zaprojektowana w 1969 roku przez Bertranda Balasa. Produkcja lamp ruszyła już w następnym roku, a lampy do dzisiaj stanowią obiekt pożądania wśród kolekcjonerów oświetlenia. Na pierwszy rzut oka lampa może przypominać inne okrągłe lampy wiszące. Dopiero po włączeniu można prawdziwie docenić geniusz jej projektanta. Wtedy rozpoczyna się magia, która zmienia lampę z delikatnego wschodzącego słońca, w mocno żarzącą południową kulę i nastrojowy księżyc - wszystko w zależności od potrzeb i nastroju użytkownika. 

Interesująca historia jest związana z nazwą kolekcji lamp wiszących. Bertrand Balas od początku chciał nadać jej nazwę Here Comes The Sun, jednak bał się posądzenia o próbę grania na popularności piosenki zespołu The Beatles, która była wtedy na pierwszych miejscach list przebojów. Jednakże nazwa ta idealnie pasuje do lamp, więc po wznowieniu ich produkcji firma DCW Editions postanowiła wrócić do niej. 

Lampa wisząca Here Comes The Sun występuje w czterech rodzajach wykończenia:
- BL-WH - czarna na zewnątrz i biała w środku, 
- BL-COP - czarna na zewnątrz i miedziana w środku,
- WH-COP - biała na zewnątrz i miedziana w środku, 
- WH-WH - biała na zewnątrz i biała w środku.

Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Bertrand Balas
Średnica: 45 cm
Aluminium
HCS 450 BL-COP

You might also like

Products of the same brand

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.