Ze względu na charakterystyczne wypalanie ceramiki, każdy produkt Ceramiki Kasi Białek to zupełnie inna forma oraz kolory, dlatego każdy kubek różni się od siebie.

Studio Kasia Białek Ceramika to pracownia, w której główną rolę odgrywa przede wszystkim ceramika użytkowa. Najczęściej są to naczynia stołowe, takie jak talerze, miski, kubki czy dzbanki. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach stanowią unikalne dodatki, które warto mieć w swojej kolekcji.

Dzięki wielu technikom, wypracowanym przez lata doświadczenia, autorka nadaje swoim swoim dziełom ponadczasowego charakteru.

Kubek z uchem XL został stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach dużej porannej kawy lub wieczornej herbaty. Jego nieregularna forma i organiczna struktura czynią go idealnym dodatkiem domowego zacisza. Każdy produkt z pracowni artystki to niespotykana estetyka połączona z funkcjonalnością w surowej formie.

Spend more and get Free Shipping! PLN500.00
Czas realizacji: 3-14 dni
wysokość: 11 cm, średnica: 9 cm
gruboziarnista szamotowa glina, angoby w naturalnych kolorach, tlenki metali, organiczne faktury, szkliwa w podstawowych kolorach
Ze względu na charakterystyczne wypalanie ceramiki, każdy produkt Ceramiki Kasi Białek to zupełnie inna forma oraz kolory.

More products like that

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.